Четверг, 28.05.2020, 22:26
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Март » 8 » Нові знайомства - нові друзі
21:09
Нові знайомства - нові друзі

Зустрічі змінюють людей, чи не так?

Наш коледж радо прийняв учасників Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних закладів фахової передвищої освіти Західного регіону України.

 Отож, перший етап зустрічі розпочався в актовому залі нашого коледжу, там відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню рідної мови. Зал був наповнений гомінким сміхом та інтригою, яка ховалась у закуліссі сцени. Щирість на сцені та щирість від глядачів дорівнювала гармонії. Ведучі представили учасників Олімпіади та їх наставників. Наш коледж представляли студент групи П-21 Білий Святослав та викладач української мови Дичик Л.С

Опісля вечері відбувся Вечір знайомств студентів-учасників. Цей другий етап проводився в невимушеній атмосфері з чашкою чаю та запашним печивом.

 Вечір знайомств готували два гуртки, які функціонують у стінах Маркіяна, - це гурток журналістики (який я, власне, відвідую) та літературний клуб "Момент слова" (учасницею якого я теж являюсь :).

Ми почали із представлення а пізніше знайомились у форматі "Розмова за 2 хвилини", тобто нам оголошували тему, а ми за 2 хв. мали її обговорити один з одним. Нам були представлені теми Щастя, Рідне місто, Подорожі, Майбутнє і безліч інших. Від цього залишились захоплюючі  враження, адже ми пізнали кожного учасника з різних сторін, і це було круто.

 Цікаві теми продовжили за "круглим" столом і встигли зіграти гру "Хто я?". Ми були і футболістами, і планетами, але найголовніше - ми стали близькими за неймовірно малий проміжок часу.

Це був корисний досвід для нас і, звісно ж, відпочинок.

Дякуємо нашим керівникам гуртків Сокур Руслані Богданівні та Савчину Роману Олеговичу за організацію, допомогу та незабутні емоції.

Віра Білозір

Переглядів: 62 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: