Пятница, 03.04.2020, 11:41
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Январь » 26 » Нові вершини?
21:33
Нові вершини?

І ось момент оцей настав,
Коли усе сміється й плаче,
І на папері написав
Свої думки, й ожив неначе.
ЛітКлуб «Момент Слова»

     

      Із кожним роком кількість літературних конкурсів змінюється. Одні  завершують свій шлях, інші ж тільки розпочинають. Ми, учасники ЛітКлубу «Момент Слова» (кер. Савчин Р.О.), намагаємся моніторити щорічні потенційні можливості для нас і долучатися до актуальних. Однією із таких можливостей була участь у Регіональному літературному конкурсі «Житомир TEN», що відбувся вже вдруге. І ми, скажу я вам, нею радо скористалися.

     Студенти - учасники ЛітКлубу, Іванна Банга (П-31), Марта Валла (П-32), Діана Дубанович (П-33), Юлія Овчар (П-41) та Уляна Кравчук (П-43), підготували добірки власної поезії і подали свої заявки на участь у конкурсі. Варто зазначити, що всі учасники конкурсу змагалися в одній віковій категорії, а саме – 16+ років, що значно ускладнювало шанси на перемогу. Проте нам таки вдалося.

             У число переможців конкурсу «Житомир TEN» вписала своє ім’я студентка нашого коледжу Банга Іванна (П-31). З чим ми її щиро вітаємо і бажаємо подальших творчих злетів, а іншим конкурсантам - віри в себе і ні в якому разі не зупинятися на творчому шляху, адже у всіх нас все ще попереду. Варто зазначити, що всі учасники конкурсу одержали подяки, а їхня поезія ввійшла до щорічного поетичного альманаху «Житомир TEN».

          Цікавим фактом, зі слів організаторів, є те, що, хоча конкурс оголошувався виключно у літературному середовищі, взяти участь у ньому виявили бажання професіонали і поети-початківці із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей, а також учасники із Італії, Португалії та США. Всього на конкурс надійшла 91 заявка на участь.

    Особисто я можу сказати, що на цьому ми не збираємося зупинятися, а тому вже активно готуємося до інших творчих літературних конкурсів. Роботи ще багато, але я впевнена, що ми на правильному шляху, чи не  так?

        Приєднуйся до нас і повір: з нами нудно не буває.

Дарія Крутяк, П32

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 235 | Додав: momentslova | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: