Вторник, 09.03.2021, 03:43
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Ноябрь » 2 » Нога в ногу зі сучасними можливостями
01:04
Нога в ногу зі сучасними можливостями

 

Ми всі живемо в XXI столітті - епосі швидкого технологічного та економічного росту, постійно змінних умов життя в суспільстві. В щоденному вирі подій є явище, з яким ми стикаємось постійно. Це комунікація. Вміння швидко, лаконічно презентувати свої думки, адаптуватись до нестійких умов є надзвичайно важливим. Розвитку цих навичок сприяють дебати - чітко структурований і спеціально організований публічний обмін думками між двома сторонами з актуальної теми. 

Комунікативні вміння також є надзвичайно важливими для людей, які працюють в педагогічній сфері. Та й загалом навички дискутування й переконання у власній правоті стануть в нагоді кожному, хто хоче досягнути успіхів у будь-якій сфері. Саме тому студентки групи П-31 Рудик Діана та Жук Марта в рамках виховної години організували дебати на тему: "Закони людського спілкування".

 Брали учась дві команди ("Уряд" та "Опозиція"). Розглядалося питання штрафування за спілкування в Україні недержавною мовою. Було дуже цікаво і пізнавально вислухати думки людей з різними світоглядами та осмислити власні переконання. Такий захід допоміг розглянути всі сторони вказаної проблеми, дійти до певних висновків та наповнитись енергією завдяки комунікації з різносторонніми людьми.

 Як бачимо, навіть дистанційне навчання не заважає студентам активно проводити свій час та використовувати його для саморозвитку. Отож, вдосконалюймось, не дозволяймо непотрібним речам красти ваш час та бережімо себе!

 Білий С.

Переглядів: 32 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: