Суббота, 19.01.2019, 11:32
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Октябрь » 28 » Невідоме про відому Львівщину. Підкамінський монастир
19:59
Невідоме про відому Львівщину. Підкамінський монастир

     У перший понеділок жовтня група Д-31 на чолі з керівником Чижевською Ольгою Юріївною та керівниками академгруп Бродівського педагогічного коледжу відвідали один із стародавніх та маловідомих монастирів Львівщини - домініканський монастир походження дерева хреста Господнього у смт. Підкамінь. Ця поїздка входить у систему проекту групи Д-31 «Невідоме про відому Львівщину», суть якого полягає у відкритті нових місць, історична цінність яких неймовірна. Під час екскурсії не лише керівники академічних груп, але і студенти відкрили для себе нову архітектурну пам'ятку України.

     З великим запалом декілька тижнів до захисту проекту група Д-31 проводила пошуки цікавої і достовірної інформації про монастир та села, які передують Підкаменю,-  Суховолю, Черницю та Наквашу. У пошукову роботу було вкладено багато роботи та сил, і це цього варто!

      Коли приїхали в Підкамінський монастир, усі переживання у тимчасових екскурсоводів, тобто студентів, відійшли на задній план і вони з легкістю провели цю пізнавальну екскурсію для керівників груп, а продовжив розповідь студентів волонтер пан Ігор. Він розповів все сакральне про церкви, що на території монастиря, та провів нас у підземну церкву, у якій так і панувала атмосфера таємничості. Ніхто не залишився байдужим,  кожен почерпнув щось для себе із цієї нескінченної духовної криниці.

     Такий творчий вид захисту проекту став чимось новим та цікавим для нас, розкрив нові можливості для пізнання рідного краю, тому це стало ще одним поштовхом до подальшого вивчення території не лише Львівщини, а й усієї України , адже залишилось ще так багато місць, про які мало кому відомо.

 

Олійник Уляна Д-31

Переглядів: 70 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: