Четверг, 22.02.2018, 17:39
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Апрель » 25 » "Невеликий крок для людини - великий крок для людства"
00:04
"Невеликий крок для людини - великий крок для людства"

     

30 березня у стінах Бродівського педагогічного коледжу відбувся захист проектів 2-х курсів спеціальності «Початкова освіта» під загальною назвою «Моральний вчинок».

Першими свою річну діяльність презентували студенти групи П-21.

Тема нашого проекту -"Турбота". Цю тему ми обрали неспроста, адже турбота об’єднує людей, кріпить пам’ять про минуле і спрямована цілком на майбутнє.

 Мета нашого проекту: виховання моральної культури особистості, виховання духовних якостей школярів, розвиток пізнавальних, творчих здібностей студентів, сприяння формуванню загальнолюдських цінностей.
Оскільки наша «Турбота» розпочалась ще на першому курсі, ми розповідали все послідовно.

Діяльність нашої групи поділялась на 2 вектори: професійний і волонтерський.

Основою професійного вектора стала робота з учнями 4-А класу. Спочатку ми проводили виховну роботу в позанавчальний час, а після цього разом із дітьми провели екскурсію на гору Кемпу. Згодом у нас виникла ідея в складний для країни час співпрацювати з волонтерами.

Таким чином, другим вектором нашої роботи стала допомога пораненим, які знаходяться на реабілітації у Львівському військовому шпиталі. Підтримали нас у цьому питанні і наші маленькі друзі разом з класоводом Сай С. С. та своїми батьками. Вже декілька разів спільними зусиллями ми відправили продуктові набори до Львівського військового шпиталю разом з Бродівською самообороною. Цю роботу ми і представили у нашій презентації.

Мельник В., Кропивницька Г.

 Проект групи П-22   

 Головною метою морального виховання на сучасному етапі є цілеспрямований процес формування гармонійної особистості.

   Оскар Уальд сказав: «Найкращий спосіб  зробити дитину хорошою – зробити її щасливою». З цією метою наша група провела ряд виховних годин у 3-Г класі ЗОШ № 3 під загальною назвою «Добро та ввічливість врятує світ».

      Головним нашим завданням було розпочати внутрішні зміни у дітей, закласти основи вихованої і ввічливої людини.

     Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, наша група організувала свято для хворих дітей у дитячому відділенні Бродівської центральної лікарні. При проведенні заходу ми подарували дітям багато позитивних емоцій і солодкі подарунки, які зазвичай дарують в цей день.

     Літературно-мистецька година «Прологу нації і титану праці присвячується...», проведена студентами нашої групи, є однією з форм пізнання дійсності, джерелом духовно-морального збагачення та розвитку молодої людини.

    Патріотизм також є невід’ємною частиною морального виховання.

30.01.2017 р. у читальному залі нашої бібліотеки була проведена година патріотичного виховання – «Волі народної дзвін», присвячена вшануванню пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918року.

   Ми мали на меті ознайомити студентів-першокурсників з подіями, які тоді відбулися, виховувати повагу до людей, що боронилися за свободу України, викликати інтерес до історії своєї країни, виховувати патріотизм, жертовність.

    Ще одним аспектом нашої діяльності є сприймання себе як частини природи. Тобто ми працюємо над екологічним вихованням, що забезпечує розуміння людиною того, що їй варто жити в гармонії зі середовищем.

Наша група взяла участь у екологічній годині, яка відбулася у коледжі. Разом з організацією Північне Поділля та викладачами природничих дисциплін ми обговорювали проблеми екології. Напередодні 8 березня ми провели акцію «Збережемо квіти». Ми вирішили виготовити квіти з паперу власними руками і привітати викладачів нашого коледжу.

     Ще одним напрямком нашої роботи є волонтерська діяльність. Зараз, саме зараз, ми повинні показати свою підтримку тим, хто не бачить ні сну, ні відпочинку. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що  за ними стоїть народ України. Підтримати  наших бійців взялися і студенти нашої групи, долучившись до акції «Допоможи воїну».

   Отже, наша робота спрямована на виховання активних громадян, які змінюватимуть себе і навколишній світ. Як кажуть: «Хочеш змінити світ - почни із себе». Ми ці зніми розпочали.

 Луців В.

Захист проекту гр. П-23

Старань пішло немало, щоб вийшов хороший проект, та все ж ми це зробили. Кожен студент приклав частиночку свого серця задля хорошої справи. Ми почали працювати над проектом ще восени, коли повернулись із літніх канікул.

Проект – це ідея, яка грунтується на творенні хороших справ, наша група підтримала цю ініціативу і теж почала робити добро. Насправді ми в деякій мірі очистились серцем, бо хороші справи допомагають заспокоїтись у душі.

У жовтні ми почали готуватись до нової хорошої справи. Відвідали дитячий будинок у Золочівському районі. Студенти з П-23 прийшли з подарунками до дітей, які цього потребують.  Принесли речі першої необхідності, серед них: теплі шкарпетки, цукерки, кольорові олівці, розмальовки. Зі щирим серцем ми провели весь день із чудовими і світлими дітьми.

Далі на день Святого Миколая підготували подарунок для дітей бійців АТО. Дарувати їм радість і бачити їхню усмішку для нас було радістю.

Ми вирішили допомагати бійцям АТО. Тема війни торкнулася і нашої групи, оскільки тато одногрупниці Анни Ганецької зараз перебуває на сході України і захищає наші кордони. Для цієї посилки ми підготували багато подарунків, їжу: вареники, 10 літрів салату, чай; теплі речі - шкарпетки та інше. Із посилкою ми відіслали і лист із нашими щирими словами і побажаннями. Нам було за честь хоч якось долучитися і допомогти нашим військовим.

Тему екології ми також не минули, оскільки виготовляли паперові первоцвіти разом із організацією Північне Поділля та роздавали їх простим людям. Також перед Різдвом ми продавали святкові свічки, гроші, виручені за них, група П-23 віддала на благочинність.

Зробивши добрі справи протягом року, наша група сподівається, що це хоч трішки допоможе комусь, ми так хочемо бути потрібними.

 Куприч І.

ФОТО

Переглядів: 156 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: