Среда, 21.03.2018, 08:11
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Октябрь » 10 » Не забувайте: День дошкілля відзначається 27 вересня!
09:56
Не забувайте: День дошкілля відзначається 27 вересня!

На стінах коридору видніються яскраві плакати з побажаннями та фото, захоплююча цікава фотозона з м`якими іграшками, які нагадують щасливий період дитинства.

Дошкілля … відразу йде асоціація з яскравими кольорами, щирим сміхом дітей, безтурботністю… Головний період для формування кожної людини як майбутньої особистості, адже ми знаємо, що найбільш синзетивним періодом для всебічного розвитку особистості є дошкільний період. Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить те найдорожче, що у нас є, - наше життя і наша нація.

Оскільки ми стоїмо на порозі виходу до цієї професії, хочемо низько вклонитися тим, що сіють паростки знань, формують у нас педагогічну майстерність, завдяки яким ми маємо змогу працювати з дітьми і святкувати цей день. Дякуємо вам, наші викладачі, за величезний труд, який ви здійснюєте кожен день. Ви найуважніші, найтерплячіші й найдобріші люди, які обрали таку потрібну і відповідальну професію. Бажаємо вам міцних нервів, відмінного здоров’я і завжди гарного настрою.

 М.Совбан (від імені усіх четвертокурсників відділення)

Переглядів: 102 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: