Вторник, 09.03.2021, 03:45
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Январь » 4 » Не перестаємо вчитися
00:11
Не перестаємо вчитися

Кажуть, що вчитель перестає бути вчителем тоді, коли сам перестає вчитися. Та цей вислів не стосується  викладачів нашого педколеджу, які у святковий день, 25 грудня, зібрались для проведення майстер-класу у 310 аудиторії. Для проведення практичного заняття Воляник Н. В. запросила  викладача-методиста Прилуцького агротехнічного коледжу Дронь Вікторію Василівну, яка є постійною авторкою журналу «Педагогічна майстерня», спікером інтернет-марафонів видавничої групи «Основа», переможцем конкурсів «Освітній Оскар» та «Педагогічні інновації».

Вікторія Василівна ознайомлювала викладачів із впровадженням та використанням інформаційних технологій у навчальній діяльності. Викладачі ознайомлювались з використанням хмарних технологій, додатками WEB 2.0: LearningApps,WordArt.com, rebus.com, cross.highcat.org, Coggle Plickers та Kahoot в опитуванні студентів.

Завдання сучасного викладача полягає в урізноманітненні та впровадженні інформаційних технологій так, щоб кожен студент відчув себе на занятті потрібним, щоб виховати в ньому інтерес до предмету, бажання вчитись та розвиватись.

Інформаційно-комунікаційні технології - це досить потужні інструменти, які мають багато можливостей, але вони не замінять викладача, хіба можуть бути тільки інструментами в його вправних руках.

 

Переглядів: 455 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: