Вторник, 09.03.2021, 03:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Ноябрь » 24 » Навчаючи, вчимося
18:50
Навчаючи, вчимося

 

12 листопада група П-41 радо вітала групу П-32 на педагогічній лабораторії, організованій викладачем методики Галицькою Р.Р. на тему "Розвиток критичного мислення учнів початкової школи в процесі вивчення мовно-літературної освітньої галузі". 

Третьокурсники незабаром розпочнуть проводити свої перші уроки під час пробної практики, а ми вийдемо на переддипломну практику, і в будь-якому випадку кожен з нас відчує себе справжнім вчителем. А що ж для цього потрібно сучасному вчителеві? Я гадаю, багаж знань, який складається з новітніх методів, аби розвивати критичне мислення учнів. Бо ж критичне мислення - одне з наскрізних завдань навчально-виховного процесу НУШ. Його потрібно не лише формувати, але й тренувати, як тренують техніку гри музиканти чи м'язи - спортсмени. 

Група П-41 продемонструвала новітні методи, використані на практиці, деякі були апробовані з третьокурсниками. А вони, у свою чергу, поділилися з нами вправами з використанням інтерактивної дошки, які віднайшли у електронному варіанті. Це було цікаво та весело. Відвідали цей захід викладачі, які, на мою думку, теж отримали багато позитивних вражень та почерпнули якусь новітню цікавинку.

Бабірецька Ірина

Переглядів: 114 | Додав: valentynaberbeka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: