Воскресенье, 07.03.2021, 05:20
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Март » 16 » Наші в Івано-Франківську
08:48
Наші в Івано-Франківську

II-й етап VII олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації відбувся 22-23 лютого 2017 року в Івано-Франківську.

Переможниця нашого коледжу, Перун Світлана (студентка групи П-22) взяла участь у міжвузівській олімпіаді. Світлана прибула разом із викладачем української мови Дзьобою М.М., яка готувала її до конкурсу.

Для учасників було складено програму перебування на два дні в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Змістовним і цікавим був творчий семінар за участю доктора філологічних наук, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора філологічних наук О.С. Деркачової «(Не) війна як маркер в новітній українській поезії».

Світлана поділилася своїми враженнями: «Хочу подякувати за те, що повірили в мене, за таку можливість взяти участь в олімпіаді. Я захоплювалась містом, було цікаво дізнатись його особливості».

Студентка познайомилася з іншими дівчатами-конкурсантками. Разом обмінювались враженнями вже після того, як виконали завдання. Для Світлани це випробування – чудовий досвід. Олімпіада дала змогу зрозуміти, що є ще над чим працювати і вдосконалюватись.

Переглядів: 253 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: