Вторник, 09.03.2021, 03:30
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Декабрь » 7 » Наші переможці
20:37
Наші переможці

Студентка педколеджу Банга Іванна під керівництвом викладача Лаголи І.М. стала переможцем серед студентів закладів фахової передвищої освіти (гуманітарний профіль), отримавши диплом І ступеня.

 Запитуємо у Іванни про враження від перемоги та просимо поділитися формулою успіху:

  • Насправді, коли я дізналася про перемогу, довго не могла повірити. Ця новина була для мене дуже радісною. Я, звичайно, мріяла про призове місцеяк і кожен конкурсант, але про те, що займу перше, - аж ніяк.

Щоби досягнути успіху, потрібно багато працювати, а саме: начитуватися творів різних письменників і різних жанрів, бо не дарма у народі кажуть: читання - найкраще навчання. Крім того, пробувати самому навчитись писати чи статті, чи вірші, чи малу прозу тощо. Щоб досягнути успіху потрібно постійно вдосконалювати свої навички, розвивати талант.

Моя підготовка до останнього етапу конкурсу ім. Тараса Шевченка вже почалася.  Я зараз читаю твори Великого Кобзаря, детально вивчаю його біографію, знайомлюся з думками різних критиків, письменників, дослідників про цю постать, одним словом, намагаюся "потоваришувати" з Шевченком.

Студент педколеджу Білий Святослав став одним із переможців  обласного етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед студентів закладів фахової передвищої освіти (гуманітарний профіль), отримавши ІІ місце.

 Запитуємо у Святослава про враження від перемоги та плани на наступний етап:

  • Уже готуючись до конкурсу, я достеменно не знав, чого очікувати, адже досвіду участі в обласних етапах у мене не було.

Під час виконання завдань хвилювання, як такого, не помічав. Я відчував різницю у віці порівняно з іншими учасниками. Зі мною змагалися студенти і 3-4 курсів. Однак був упевнений, що в нашому коледжі дають великий багаж знань, який покриває цю нерівність.

  Зараз розпочав інтенсивну підготовку до Всеукраїнського етапу, від якого очікую не гіршого результату. Я розумію, що для цього потрібно докласти великих зусиль.

За підтримку і відповідну підготовку хочу подякувати Сокур Р.Б., яка також зробила вагомий внесок у цю перемогу.

Переглядів: 132 | Додав: valentynaberbeka | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: