Пятница, 17.08.2018, 10:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Май » 16 » Наша система оцінювання - новітніша
23:47
Наша система оцінювання - новітніша

Студенти та викладачі Бродівського педколеджу ім.М.Шашкевича стали учасниками методичного об’єднання у Львові.

25.04.2014 р. в Екологічному коледжі ЛНАУ відбулося методичне об’єднання викладачів технічної механіки і технології металів на тему «Сучасні методи оцінювання та контролю знань студентів».

Досвідом роботи поділився викладач технічної механіки та основ виробництва Кобилянський Р.А., який разом із студентами нашого коледжу Янковським Д. і Ярішем М. (Т-21) опрацювали і впровадили застосування хмарних технологій у тестах.

Янковський Д. став співдоповідачем викладача і висвітлив технічні питання створення тестів і внесення їх у базу даних, а також практичне застосування на заняттях:

Я розповідав про тестування за допомогою веб-додатку Google Форми. Такі тести створюються викладачем у браузері і розсилаються по Інтернету його студентам. Щоб студент зміг пройти ці тести, йому потрібен лише смартфон чи комп’ютер та Інтернет. Після того як студент завершує тест, викладачу приходять результати.

 Слухачі оцінили представлену нами систему і її переваги завдяки автоматизації таких тестів та зручній статистиці результатів студентів для викладача. Також всім присутнім сподобалось, що для таких тестів не потрібно буде встановлювати ніякі додаткові програми.

Переді мною ще один викладач виступав по цій темі і показав свою програму для тестів, але всі погодилися, що наш  спосіб тестування  новітніший, тож загалом всім дуже сподобалось, викладачі переписали собі назву цього додатку, поставили декілька питань,  як почати з ним працювати.

 

Переглядів: 58 | Додав: myroslav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: