Вторник, 09.03.2021, 02:32
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Январь » 8 » Надвечір’я Святого Миколая
22:58
Надвечір’я Святого Миколая

Цього року студенти груп Д-41 та Д-31 разом із викладачем музики Чижевською О. Ю. поставили музичну казку «Надвечір’я Святого Миколая» для дітей дошкільного віку.

Напевно, кожен знає, хто такий Миколай? Миколай сам народився у заможній родині, однак замість того, щоб зневажливо ставитися до тих, кому пощастило менше, він намагався щось зробити для них: дарував подарунки, допомагав грошима, зрештою, все своє майно віддав тим, хто потребував допомоги і кому не було на що сподіватися. Усе життя присвятив Миколай добрим справам, зціленню хворих, захисту людей від незгод та небезпеки, тому після його смерті, знову ж таки за легендою, його почали вважати за святого, а молитви до нього – здатними творити чудеса. Тому люди Миколая любили і шанували, відзначали його свято та просили про його допомогу та заступництво.

Для дітей свято Миколая – особливе, тому що він обов’язково дарує їм подарунки. Діти знаходять різні солодощі вранці під подушкою. Для того, аби отримати дарунок від святого Микола, необхідно бути слухняним та добре поводитися протягом усього року.

 

 

 

 

 

 І ось 17 та 18 грудня ми завітали у ДНЗ № 8 і 9, щоб нагадати дітям, що Миколай справді існує. Під час вистави діти з цікавістю спостерігали за сніжинками, завірюхами, веселими морозенками та хурделицею. З'явилася на святі і справжня зимова царівна. Увесь святковий настрій передавали пісні та танці.

 

 

 Нарешті на сцені з'явилися помічники Миколая - ангели. Вони привезли велику книгу з іменами чесних дітей. Було видно, що діти хвилювалися через те, що ангели забули книжку в лісі і її знайшли чорти. Але, як буває у справжній казці, – все закінчилось добре.

 

 

 

 

Зимова царівна допомогла побороти злих чортів - і свято було врятовано. Під пісню «Ой, хто, хто Миколая любить…» з'явився довгоочікуваний гість – Миколай, який приніс подарунки.

 

 Мельничук Наталя

 

 

     

 

Переглядів: 186 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: