Воскресенье, 07.03.2021, 03:43
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Июль » 1 » Місто-герой прийняло нас в обійми
11:57
Місто-герой прийняло нас в обійми

У житті завжди є місце для свята.

Потрібно вміти в це місце влучити.

Закінчення семестру - завжди складний етап у нашому житті. Щоденні хвилювання через те, як скласти іспит, щоденні навантаження за повторенням матеріалу і остання ніч, коли потрібно вивчити все.

 Що необхідно людині після цього? - Релакс І цьогоріч ми зробили це по-особливому: 23.06.18. нас група П-31 зустріло місто-герой.

Відкинувши всі щоденні клопоти, забувши все і про все бо іспити вже складені), ми разом з улюбленими викладачами Лаголою І. М. та Соєю А. В. вирушили до Одеси. Місто-герой, місто паралельних вулиць та величних платанів привітало нас теплим сонечком і яскравим світлом. Кожен крок містом відкривав для нас щось особливе. Іноді знайоме до безглуздя, а іноді величне та нове. Оперний театр, Потьомкінські сходи, морський порт, пляж, вулиця Дерибасівська, пам’ятник Дюку Ришельє та легендарне 12 крісло зустрічали нас та приймали в свої обійми. Кожне місце - це окрема історія, окремий кадр та окрема захоплююча розповідь від Сої А.В.

Спочатку нас очікувала зустріч із величними платанами, японською сакурою, і ось ми вже знаходимось біля величної європейської пам’ятки - Одеського оперного театру, величного красеня, якого не нищить ані випадковість, ані людська рука. Після цього ми попрямували до величних і довгих 192 сходинкисходів Потьомкіна, а далі нас очікував морський порт та зустріч з морем, яке навіки полонило наші серця.

 Ще однією особливою пам’яткою Одеси є легендарне 12 крісло, отож ми не змогли пропустити його повз свою увагу і на закінчення, бо, як кажуть, цукор завжди на дні,- попрямували на пляж. Шкода, що резерв нашого часу вичерпався так швидко.

Дякуємо Лаголі І.М. за підтримку всіх наших ідей, а Сої А.В. за чудову екскурсію, захоплюючі розповіді та зустріч, яка нагадала нам про те, що ми діти.

 Г. Кропивницька

Переглядів: 257 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: