Воскресенье, 07.03.2021, 05:14
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Октябрь » 3 » Мистецтво бути людиною
21:10
Мистецтво бути людиною

Ми часто задумуємось над сенсом буття. Що таке життя? Можливо, - це існування? Але ні, людина не може просто існувати. Життя – це порив. В когось він вічний, а в когось не зовсім. Життя – це творчість. Одні люди нагадують тристалітні дуби, бо вони такі ж сильні та кремезні, незламні та завжди готові простягнути руку допомоги, інші – вербу, що живе не довше, ніж 60 років. Отже, бути людиною – це прожити довше, залишаючи пам`ять наступним поколінням, це завжди рухатися вперед та залишатися непохитним під час невдач і перешкод.

Мені поталанило зустріти саме таку людину, чия воля міцніша від сталі, а серце тепліше від вогню. Це Майборода Ігор, випускник Бродівського педагогічного училища. Він ділиться з нами своїм особистим життям та порадами.

- Як пройшло Ваше дитинство? Чим Ви захоплювалися?

- Я був простою дитиною. Пробував себе у багатьох сферах, але ще точно не знав, чим буду займатися. Це прийшло згодом зі вступом у навчальний заклад.

-  А де Ви навчалися?

-   Спочатку у середній школі № 4, пізніше я вступив на поріг Бродівського педучилища на факультет трудового навчання.

-  Хто був Вашим курсовим керівником?

-    Ногачевський Федір Степанович.

-  Можливо, Ви навчалися з педагогами сучасного Бродівського педколеджу?

-   Так, Кривошина Богдан Михайлович був моїм одногрупником.

-  Що Вам запам`яталося найбільше?

- Безперечно, - поїздка в Одесу. Мені вдалося побачити мальовничий краєвид. Я чудово провів час з одногрупниками, відвідав безліч цікавих місць.

-  Як Ви знайшли себе?

-   Це був досить гіркий досвід. На першому курсі стався нещасний випадок, який залишив свій слід і досі. Але це перевернуло моє життя повністю!

( Ігор Володимирович отримав травму хребта, але не склав рук, а почав займатись громадською діяльністю, розвиватись духовно, допомагати людям,- авт.)

-  Чим Ви займаєтесь зараз?

- Я перебуваю у членстві партії «Громадська позиція» А.Гриценка. Займаюсь монтажем відеороликів, виготовленням фотоальбомів. Багато читаю.

-  Які відеоролики Ви уже випустили?

- Я змонтував відео під пісню «Києве мій», з якою виступили четвертокурсники на «St. Fest» минулого року та відео під пісню «Кохана», яку виконали Скарубська Марина В’ячеславівна та Ошурко Ігор Степанович на День закоханих.

- Які Ваші улюблені книги? Що порадите читати молоді?

- Безперечно, - книги Дейла Карнегі. Вони допомагають самореалізуватися,  повністю змінюють свідомість.

- Що Ви могли б порадити студентам Бродівського педагогічного коледжу?

- Не втрачати моментів та жити, адже молодість одна і її треба зберегти.

 

А ми, у свою чергу, бажаємо Ігорю Володимировичу зберегти оптимізм, віру у свої сили, наснаги у творчості і у громадській роботі.

Розмову вели:

Сокур Руслана Богданівна

Князь Олена

Переглядів: 363 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: