Воскресенье, 07.03.2021, 05:24
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Март » 31 » Мистецький марафон | День 1
21:46
Мистецький марафон | День 1

Геній українського народу, будитель свідомості поколінь, Великий Кобзар - Т. Г. Шевченко. Саме йому належить особливе місце серед плеяди видатних діячів української культури. Як поет художник і мислитель, Шевченко всю силу мистецтва спрямував на служіння рідному народові. Його ім’я навіки закарбоване у нашій пам’яті. Забути його неможливо навіть після стількох років з його смерті, навіть зі зміною стількох поколінь.

Не було у неньки України такого сина,  який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народові його голос - українську мову. Поза всяким сумнівом, Шевченко - це основа ідентифікації української нації, це скарбниця минулого українського народу і дороговказ до майбутнього.

З нагоди 204-ї річниці від дня народження Шевченка 19 березня 2017 р. студенти групи П-31 розпочали мистецький марафон, присвячений життю і творчості митця, який тривав тиждень. Наші дівчата подали студентам найважливіші факти з біографії Кобзаря та продекламували рядки Шевченка різними мовами.

Отож, протягом цього тижня ми згадали найважливіші події із життя поета, послухали пісні на слова Шевченка, звернулися до творів великого Кобзаря, щоб кожен із нас насолоджувався його творчістю.

Марафон передано групі Д-31.

 Кропивницька  Г.

Переглядів: 215 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: