Вторник, 09.03.2021, 02:44
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Декабрь » 8 » MissCollege 2018
00:55
MissCollege 2018

Перед жіночою красою ми всі безсилі стали,

Вона сильніше богів, людей, вогню і сталі.

П'єр де Ронсар

 

Ось уже повіває холодним повітрям, яке так і шепче до людей: "Незабаром - зима". Здавалося б, усім лише сидіти вдома з книгою за чашкою теплого чаю. Але тільки не нашим студентам, які пам'ятають про проведення  важливого конкурсу, свята, про почесне звання "Міс коледжу-2018", яке ось-ось уже за кілька годин буде носити одна зі студенток Маркіянових стін. Звісно ж, цьогоріч ми не забуваємо традицій, і вже всім добре відомий конкурс таки відбувся.

Участь взяли 12 красунь. Суть конкурсу полягала у тому, що учасницям необхідно показати себе як зовнішньо, так і відкрити свої розумові здібності, таланти, проявити себе у різних видах діяльності та довести: "саме я гідна зватись Міс!" Дівчатам було запропоновано три дефіле в різних образах: діловий стиль, український святковий та дефіле у стилі голлівудської вечірки.

Діловий стиль показав нам, наскільки вишуканим може бути образ сучасних дівчат за допомогою суворого одягу. Строгий образ і впевнена хода задали настрій на все шоу. Показали нам наші україночки і красу національного одягу рідної держави. Організований вихід красунь з елементами народного танцю під добре відому пісню KAZKA "Плакала".

Після цього проходив етап під назвою "Таланти". Кожна з учасниць мала можливість проявити свою майстерність у тому чи іншому виді діяльності. Перед талантом кожної на екрані висвічувалось відеопредставлення таланту. Цей момент теж був важливим, оскільки допоміг нашим учасницям подати свою креативність, проявити свою індивідуальність в іншій формі. Дівчата співали, танцювали, навіть займались декоративно-прикладним мистецтвом - і все заради того, щоб показати нам, наскільки ж вони є талановитими. Це етап, для якого учасники витратили багато терпіння та часу, безумовно, приклали величезну кількість зусиль на створення якнайкращого номеру.

Ну, і наостанок, - дефіле у голлівудському стилі... Довгі вечірні плаття, багато блиску та розкоші, щоб здивувати кожного глядача та захопити увагу журі. Цей вихід був найромантичнішим та найбільш очікуваним зі всіх. Останній етап - перевірка кмітливості, почуття гумору і комунікативних здібностей конкурсанток. Завчасу були підготовлені питання, які по черзі витягували учасниці. Відразу ж -відповідали. Я вважаю, що цей етап був найважливішим. Бо саме тут можна побачити, наскільки дівчина є обізнаною у різних сферах, вміє шукати відповіді у незначних буденних речах. Саме відповіді конкурсанток розставили все на свої місця і дали можливість нам визначити своїх фаворитів.

Опісля пройшло голосування на вибір "Міс глядацьких симпатій".

До оголошення результатів було запрошено Сою Андрія Володимировича.

У номінаціях здобули перемогу такі учасниці:

· "Міс Чарівність" - Мар'яна Цінцірук (П-21)

· "Міс Ніжність" - Ганна Конарева (П-22)

· "Міс Креативність" - Тетяна Дячок (П-13)

· "Міс Досконалість" - Ольга Бойко (Ф-31)

· "Міс Романтичність" - Вікторія Замолінська (П-41)

· "Міс Усмішка" - Уляна Кравчук (П-33)

· "Міс Індивідуальність" - Ірина Вовк (П-32)

· "Міс Грація" - Ольга Гураль (Ф-41)

Корону " Міс глядацьких симпатій" отримала Наталя Мельничук (Д-41).

Другою віце-міс стала Марта Валла (П-22).

Першою віце-міс проголосили Оксану Степанову (П-41).

А звання переможниці "Міс колледжу - 2018" тепер гідно носить студентка групи П-23 - Діана Дубанович. Перемога цілком гідна, заслужена!

Дякуємо справедливому журі. Впевнена, що вибір таки був складним.

Дякуємо від усіх студентів та запрошених гостей за чудову організацію та підготовку до проведення конкурсу Крутяк Ірині (група П-43) та Яворським Христині і Соломії (група Т-42). Ви - молодчинки! Була проведена клопітка праця саме цими дівчатами для того, щоб наші учасниці показали себе у всій красі та за всіми відповідними вимогами. Дякуємо вам і всім, хто долучався!

А зараз коротеньке інтерв'ю з нашою переможницею.

- Привіт, Діано. Вітаю тебе з перемогою! Чи могла б ти відповісти на декілька з моїх запитань? Отже, перше питання, яке цікавить не лише мене. Що спонукало тебе взяти участь цього року у "Міс" ? Як так трапилось?

- Привіт. Дуже дякую. Спершу я думала не йти, бо треба багато готуватись і т.д. Та я пам'ятаю, як після однієї з пар Марія Андріївна Яремович запитала мене, чи я не беру участь у конкурсі. Я сказала, що ні. А вона мене підтримала, декілька разів нагадувала, що спонукало мене до роздумів.

 Я подумала, що варто виходити за рамки власного комфорту, відкрити у собі можливості і не жити такою буденністю. Чому б і не піти? Треба пробувати завжди. Згадала, що минулого року я вже брала участь, не перемогла, проте дала собі слово довести, що є справедливість, і я все можу.

- Як ти вважаєш, чи був вибір журі справедливим?

- Я суджу не по собі. Але чула багато відгуків від глядачів. І більшість схвалює цей вибір. Тому вважаю, що справедливий вибір.

- Чи з'явились нові прихильники після конкурсу?

- Так.

- Які почуття після перемоги?

- Перемога дала мені поштовх далі щось робити, брати участь, перемагати, не опускати руки. Я зрозуміла, що всього можна досягнути. Отримала більшу віру в себе.

- Дуже дякую за інтерв'ю. Бажаю тобі надалі не опускати руки. Лише йти впевнено до своїх цілей. Успіхів у навчанні, скоро ж екзамени.

- Дуже дякую за побажання і за поставлені запитання.

 

Чекаємо наступного року ще більше красунь та розумничок.

 

 

Крутяк Дарина

Переглядів: 245 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: