Воскресенье, 07.03.2021, 05:24
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Апрель » 3 » Мир та злагода у колективі - запорука щасливого життя
19:26
Мир та злагода у колективі - запорука щасливого життя

Дружба – це дире почуття, яке може виникнути лише на основі взаємоповаги. Зустріти в житті справжнього друга вважалось великим щастям для людини.

Говорячи про дружбу, не можна обійти увагою таке питання, як дружба в колективі. Зі вступом у Бродівський педагогічний коледж, хто, як не ми, зацікавилися питанням «справжнього колективу». Мабуть, кожен із нас думав про стосунки у своїх групах. От і студенти групи П-31 вирішили розглянути це питання під час виховної години. Організовуючи годину спілкування, студенти поставили перед собою такі завдання:

  1. Визначити тип свого колективу.
  2. Попрацювати над його зміцненням.

По закінченню дійства усі учасники зрозуміли, що не тільки підняли собі настрій, але й покращили міжособистісні стосунки. А найголовніше, що кожен учасник знайшов оптимальну психологічну грань у спілкуванні з групою.

Всі ми рівні, просто не завжди очікування друга співпадає із нашими. Слід пам’ятати, що, в першу чергу, ми всі - люди.

Тому хочу представити вам кілька завдань, які можна  провести у своїх групах.

  • Тестування «Моя група: яка вона?»

«Сипучий пісок». Такий тип колективу зустрічається доволі часто. Взаємовідносини у ньому дійсно нагадують пісок, зібраний у пригорщу: начебто всі піщинки разом і водночас окремі одна від одної. Повіє вітер – і пісок розлетиться, поки хто-небудь знову не збере до купи. Так і люди у цьому колективі: усі разом і водночас кожний сам по собі. Немає зв’язку між людьми. Ніщо їх не згуртовує по-справжньому: ані спільна мета, ані вподобання, ані симпатії одне до одного. У такому колективі немає лідера, до чиєї думки прислухатися б решта осіб.

«М’яка глина». Відомо, що глина – матеріал, що легко піддається обробці, з нього можна виліпити будь-що. У руках хорошого майстра шматок глини може перетворитися на витвір мистецтва. Але невмілі руки лише намарно використають цей матеріал. Отже, і колектив цього типу схожий на глину: яка людина вважається лідером цього угрупування, такі взаємовідносини і встановляються в ньому. Стосунки в такому колективі загалом доброзичливі, проте не скажеш, що тут панує взаємодопомога. Зазвичай він складається з дрібних товариських груп, які мало спілкуються між собою. Лідера у колективі цього типу немає або він не вміє себе проявити, чи просто нікому його підтримати.

«Мерехтливий маяк». У штормовому морі маяк сповіщає мореплавців, щоб вони обрали правильний курс. Потрібно лише бути уважним, не втрачати маяк із поля зору. Зазначте, маяк горить не постійним світлом, а мерехтить, наче каже: «тримайся мене, і не потрапиш у біду!». Отже, у колективі такого типу переважає бажання усе робити спільно, підтримувати одне одного. Група помітно відрізняється серед інших своєю індивідуальністю. Проте в ній недостатньо проявляється ініціатива, воля і наполегливість щодо досягнення поставленої мети. Авторитетні «наглядачі маяка», тобто ті, хто не дає заснути полум’ю солідарності, – організатори, актив. Лише завдяки їм колектив тримається разом і діє як єдине ціле.

«Палючий смолоскип» – це живе полум’я, пальним для якого є міцна дружба, єдина воля, чудове взаєморозуміння, ділова співпраця і відповідність не лише за себе, але й за весь колектив. Світити можна і для себе, продираючись крізь хащі труднощів, долаючи перешкоди і прокладаючи шлях до поставленої мети. Проте хіба можна відчувати себе щасливою людиною, коли поруч комусь важко, коли позаду тебе товариші, які потребують допомоги? Звичайно ні! Так скаже кожна особа, яка належить до колективу цього типу. Про таке угрупування можна сказати, що воно – справжній моноліт. Тут кожний готовий прийти на допомогу іншому, вислухати і зрозуміти товариша, працювати на благо всій групі.

Який опис найбільш підходить для визначення типу вашого колективу?

Що треба робити, щоб ваша група стала дружньою, щоб ви жили єдиним бажання творчо працювати і вирішувати всі справи групи дружно?

  • Творче завдання «Співзвучність»

Два студенти стають спинами одне до одного. За сигналом вчителя починають розходитись. Ідучи кожний у свій бік, учні мають постаратися (без будь-якого стороннього сигналу) одночасно обернутися і посміхнутися один одному. Вони повинні самостійно визначити мить, коли слід обернутись.

  • Вправа «Побудуємо» 

Ведучий пропонує пограти в гру, де основна умова полягає в тому, що завдання виконується мовчки. Розмовляти і листуватися при цьому не можна, можна спілкуватися тільки за допомогою міміки і жестів. «Подивимося, чи зможете ви зрозуміти один одного без слів?» У першій частині вправи дається завдання учасникам вишикуватися по зростанню, у другій частині завдання ускладнюється - потрібно побудуватися за датою народження. У другому варіанті після закінчення побудови учасники по черзі озвучують свої дні народження, при цьому відбувається перевірка правильності виконання вправи.

  • Вправа «Квадрат»

Пошикуйте весь колектив у коло, і нехай учасники закриють очі. Тепер, не розплющуючи очей, потрібно перебудуватися в квадрат. Після того, як квадрат буде побудований, не дозволяйте відкривати очі. Запитайте, чи всі впевнені, що вони стоять у квадраті? Зазвичай є кілька людей, які не впевнені. Квадрат дійсно повинен бути рівним. І тільки після того, як абсолютно всі погодяться, що стоять саме в квадраті, запропонуйте учасникам відкрити очі, порадіти за хороший результат і проаналізувати процес. Так само можна будуватися в інші фігури.

  • Вправа  «Малюнок на спині»

Учасники об’єднуються довільно у три команди і шикуються в три колони паралельно. Кожен учасник дивиться при цьому в спину свого товариша. Вправа виконується без слів. Ведучий малює якусь просту картинку і ховає її. Потім ця ж картинка малюється пальцем на спині кожного останнього члена команди. Завдання – відчути і передати якомога точніше цей малюнок далі. В кінці, які стоять першими в командах, малюють, те, що вони відчули, на аркушах паперу і показують усім. Ведучий дістає свою картинку і порівнює.

Князь Олена

Переглядів: 676 | Додав: valdz | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: