Воскресенье, 07.03.2021, 04:59
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Июль » 8 » Ми цього так чекали. Ні, це не сон
11:42
Ми цього так чекали. Ні, це не сон

Цього свята немає в жодному календарі, але про нього всі знають, його завжди чекають. На ньому зустрічаються біль розлук і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Все має свій початок і своє закінчення. На жаль, спливає і студентська юність.  Випускний  – найяскравіша подія нашої молодості. Випускниці в ошатних вечірніх сукнях раптом стали приголомшливо красивими. Різко подорослішали хлопці в строгих костюмах. Батьки зі сльозами на очах і розчулені викладачі проводжають своїх чад в «велике плавання».

29 червня подвір’я Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича вирізнялося різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками. Уся  родина коледжу зібралася на традиційне свято випускного вечора.

Святкування розпочалося з параду студентів-випускників по місту під урочистий супровід оркестру, покладання квітів до пам'ятників та незабутнього вальсу на головній площі вже рідного м. Броди.

Офіційна частина вечора розпочалася виходом випускників та їх керівників на сцену, щоб гості змогли розглянути "винуватців свята".  Ведучими дійства були  завідувачі відділень - Дичик Л.С. (" Початкова освіта") та Соя А.В. ("Дошкільна освіта"). Після чого відбулася промова директора коледжу Квака О.В. з найкращими побажаннями для "новоспечених педагогів".

Напутні слова від імені всіх батьків пролунали з уст Загоруйко В.П., вони додали  надії у власні сили, цілеспрямованості і сміливості для досягнення мети. Подяку всьому педагогічному та технічному колективу навчального закладу висловили  від імені всього покидаючого студенства старости груп: Кривень Христина, Саман Михайлина, Вовк Юлія, Совбан Мар'яна, Симканич Олександра, Тимчук Олександр та Габа Андріана. Незабутні пісні, які розчулили серце кожного, подарували випускниці: Симканич Олександра, Сіргун Ольга, Писанюк Аліна, Безпалько Христина.

Ну, і нарешті всі дочекалися головної події: по черзі виходили випускники та отримали свої довгоочікувані дипломи молодшого спеціаліста та грамоти за плідну працю в різних сферах діялъності.

 

Після закінчення офіційної частини розпочалось грандіозне святкування, проте уже в " Шаленій шкварці",  де панувала атмосфера свята. У цей день все закружляло вихором у святковому танці: урочистість події, прощання з одногрупниками, фантастичні вбрання, спогади, чари моменту, радість, трепет, хвилювання, вітання, сльози щастя. Найвитриваліші дочекалися ранку, щоб зустріти сонце, проте навіть хмари були сірими, сумними, можливо, не хотіли з нами прощатися і сонечко нам так і не показали, але святкового настрою це не зіпсувало, пісні лунали довго.

Не вірилося студентам, що той самий вечір, якого очікували 4 роки, пролетить так швидко і залишить по собі тільки приємні моменти в пам'яті, сліз ніхто не приховував.

 

Від імені всіх випускників висловлюю подяку Воляник Н.В., яка доклала чимало зусиль при підготовці свята, Березіній Н.Л., Гелевич Г.І., Донилюку Р.П.,  Проскуряковій С.П.,  Пелех З.О., Станкевичу  Р.І. - тобто всім керівникам, адже саме ви зуміли нас згуртувати, саме ви провели з нами ці роки навчання, допомагали як у навчанні, так і в особистих проблемах, ну, і, звісно, саме ви при організаціі випускного вечора робили все можливе, щоб нам було весело,  святково, незабутньо. Дякуємо також музичному гурту "Будьмо", їхні старання були спрямовані, щоб подарувати запальну атмосферу програмою та музичним репертуаром, дякуємо фотографам, які фіксували щасливі миті нашого свята.

Совбан Мар'яна

ЛІТО РОЗСТАВАНЬ

 

Чотири роки пролетіли...

Чотири зими снігом білим

Вкривали наш готичний шпиль.

 

Чотири роки пролетіли...

Чотири весни пробудили

Вас до любові і надій.

 

Чотири роки пролетіли...

Чотири осені дзвеніли

Вам щирим закликом до знань.

 

Три літа протепліли швидко:

То практика, то табір, то домівка...

Ось ніби й все. А де ж четверте літо?

 

Четверте літо – іспити життя,

Четверте літо – шлях у майбуття,

Четверте літо – сповнене бажань,

Четверте літо – літо сподівань,

Четверте літо – повне починань,

Четверте літо – літо розставань...

ВИПУСКНИКАМ

 

Будьте “дипломатами” освіти,

Будьте грандами наук!

Хай завжди вас люблять діти,

Злетів Вам і творчих мук!

 

Будьте педагогами від Бога,

Будьте глашатаями Добра:

Хай Ваших надій дорога

Оброста деревами Тепла.

 

Будьте справжніми сімейними Мужами,

Будьте Роксоланами родин!

Хай благословення батька й мами

Збільшить в Україні лік Хрестин...

 

Будьте оберегами держави!

Будьте нації оплотом – і тоді

Те, що прадіди не подолали,

Ви візьмете – Дужі й Молоді!

 Ошурко І.С

Переглядів: 400 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: