Воскресенье, 07.03.2021, 03:55
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Апрель » 9 » МИ – АРХІТЕКТОРИ СВОЄЇ ДОЛІ
23:32
МИ – АРХІТЕКТОРИ СВОЄЇ ДОЛІ

 Справді, людина - "архітектор долі"? Безперечно, так. Ми легко доводимо, що можна встигати все. Звичайно, якщо постаратися і працювати, як бджілка.

"Ми – архітектори своєї долі…" – так перекладається українською назва концерту, що став підсумковим у тижні іноземних мов. У ньому взяла участь велика кількість груп відділення "Початкова освіта", під керівництвом викладачів іноземної мови, які допомагали студентам у підготовці номерів.

Ми раді були вітати гостей, що подарували нам композиції такою милозвучною французькою мовою. Також на сцену вийшли минулорічні переможці Львівського обласного конкурсу під керівництвом викладача англійської мови Степи С.М.  А ще у концерті взяли участь цьогорічні представників з коледжу на цей конкурс.

Гумористичні сцени палко запали в душу кожного глядача, а також чітка злагоджена  вокальна робота груп. За організацію приносимо вдячність голові циклової комісії викладачів іноземних мов Петрусь  О.В.

Ось і підійшов тиждень іноземних мов до завершення, подяка викладачам, що доклали зусиль та часу для організації літературних годин, квестів, конкурсів, концертів.

 

 Бабірецька Ірина

Переглядів: 159 | Додав: myroslav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: