Вторник, 09.03.2021, 03:10
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Апрель » 26 » Маленький крок до нових відкриттів
00:07
Маленький крок до нових відкриттів

Після падіння залізної завіси у 1989 р. з метою допомоги громадянам НДР було утворено благодійну організацію "Оsteuropahilfe",  діяльність якої згодом поширилась на інші держави, зокрема, і на територію України. Так виникла співпраця між містами Вольфратсгаузен та Броди. Члени гуманітарного товариства організовують благодійні акції на території Брідщини та в інших областях України, а з недавнього часу стали щорічними гостями у стінах нашого коледжу.

Таким чином, 17.04.2018 відбулася 4 зустріч у стінах нашого коледжу між студентами, які вивчають німецьку мову, дирекцією та благодійною організацією "Osteuropahilfe"("Допомога Східній Європі ") на чолі з Ерхардом Гоппе. Делегація прибула з німецького міста-побратима Вольфратсгаузен, що знаходиться у федеральній землі Баварія.

Для наших гостей студенти та викладачі коледжу підготували літературно-музичну годину  поезії та класичної музики. Після її закінчення голова організації Ерхард Гоппе захоплено дякував студентам та викладачам за подарований настрій, а також для поповнення нашої бібліотеки подарував книжки австрійського письменника Йозефа Рота, який народився на Брідщині та навчався в теперішній Бродівській гімназії імені І. Труша.

Для нас, студентів, ця зустріч має велике значення, оскільки, спілкуючись з корінними жителями Німеччини, ми здобуваємо чималий досвід у спілкуванні іноземною мовою а також збагачуємо свій лексичний запас новими словами, під час зустрічі можемо спробувати себе як учасники живого діалогу, отримуємо можливість сприймати німецький текст не з аудіозапису.

 Кожен із нас має свої захоплення, це читання літератури чи перегляд кінострічок з улюбленими акторами, тому знання іноземної мови є невід’ємним складником нашого життя.

 Кропивницька Галина

Переглядів: 172 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: