Воскресенье, 16.12.2018, 11:07
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 24 » Майже вчителі із П-42
14:41
Майже вчителі із П-42

Ось уже й підходить до кінця педагогічна практика пробних уроків у групі П-42. Далі – тільки двомісячна безперервна практика у школі, якої всі чекають із приємним трепетом та легким страхом у серці, а там не за горами і омріяна професія вчителя.

Січень 2017 року… Згадуємо, як отримали тему першого уроку у своєму житті, недоспані ночі і  ще такий недосконалий конспект, який вмить перетворювався на цікавий урок, під наставництвом досвідченого і мудрого керівника практики. Як довго вивчали кожне  визначення, запитання, віршик чи оповідання, які слід було донести діткам. Як швидко билось наше серце перед дверима у клас і тремтіли від хвилювання руки, як вперше познайомились з учнями  і, зібравши усі сили в кулак, таки провели урок. Бувало, завершували за кілька хвилин до дзвінка, бувало, не встигали задати учням  домашнє завдання чи забували від переживання про фізкультхвилинки. Та ж ми тільки вчились… Згадуємо свої перші досягнення і невдачі, усмішки дітей, їх яскраві і неординарні відповіді, неймовірну активність і щирі подяки за урок, які дарували віру у те, що ми обрали правильну професію та надихали на подальшу працю.

Завдяки даній практиці, ми  зрозуміли як  правильно працювати з  вправами, іграми та наочністю на уроці, почули ґрунтовні поради та зауваження від керівників. Саме у школі ми реалізували усі вивчені методики, знання із педагогіки та психології. Адже, теорія без практики - це лише пусті слова. Зрозуміли, хто ж це такий учитель , і спробували себе у ролі цієї неймовірно важливої особи. 

І не встигли ми й оглянутись, як підійшов кінець даного виду практики. Тепер ми впевнено тримаємо у руках указку, використовуємо нетрадиційні методи і прийоми навчання, авторські ігри,  точно вкладаємось у регламент часу  і дивуємо усіх яскравою презентацією на екрані та точністю викладу матеріалу. Тепер усі страхи і  переживання позаду. Тепер з гордістю можемо сказати: «Ми уже майже справжні вчителі!»

Педагогічна практика для мене це:

«Практика - це чудовий шанс отримати необхідний  досвід роботи з дітьми, дізнатись більше про професію вчителя початкових класів, усвідомити,  яка ж відповідальність лежить на плечах цієї людини , і яка це важка праця. У школі, під час своїх уроків, а чи одногрупниць,  ми дізнаємось які методи та форми краще використовувати у своїй педагогічній діяльності задля її високої продуктивності.  Також дана практика дає змогу зрозуміти чи дійсно підходить тобі ця професія, а чи все ж таки варто щось змінити» – Воронко Віта.

«Ця практика - чудовий вид діяльності ,який допоміг нам відчути атмосферу в школі,навчитися поводитися правильно з дітьми, організовувати навчальний процес на уроці та швидко знаходити вихід із нестандартних ситуацій. Особисто мені,практика допомогла краще зрозуміти суть професії вчителя і як стати хорошим і кваліфікованим працівником в майбутньому. Також,  ця практика є корисною для  саморозвитку,оскільки, складаючи конспекти уроків,хотілося зробити щось оригінальне та цікаве для учнів,і це, насамперед, розвивало   творче мислення та  креативність»– Писанюк Аліна.

«Педагогічна практика є надзвичайно важливою для студентів даного закладу, адже усі ми майбутні вчителі.  Особисто для себе я взяла багато  корисного щодо проведення уроків. Це був період випробовування власних сил - зможу я чи не зможу бути вчителем. На кожен урок я готувала детальний конспект,тому це займало достатньо  багато часу, адже хотілося ,щоб заняття  було максимально цікавим для дітей. Отже,можу сказати,що ця педагогічна практика збагатила мене новим важливим досвідом і відкрила шляхи для подальшої викладацької роботи» - Саман Михайлина.

«Я вважаю неймовірно корисним те, що ми маємо таку можливість проводити уроки в школі , адже це допомогло нам ближче ознайомитись з професією вчителя, усіма аспектами  його роботи та особливостями дітей різного віку, що, безперечно,  допоможе нам у майбутньому. » - Прилюк Ірина.

Школи, зустрічайте молодих, неординарних та талановитих вчителів із групи П-42!

    Далі буде…

Павелко М.

Переглядів: 119 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: