Воскресенье, 07.03.2021, 05:20
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Октябрь » 27 » Майстер-клас по бісероплетінню
12:03
Майстер-клас по бісероплетінню

У наші дні все більшу популярність отримують прикраси ручної роботи, зокрема вироби з бісеру, які виглядають дуже красиво і оригінально. До того ж бісероплетіння розвиває фантазію, дозволяє самому створювати схеми і способи виготовлення виробів. У світі створено безліч методик і програм, дидактичних рекомендацій до проведення занять із бісероплетіння. Але все таки велика кількість питань залишається нерозкритих, вони вимагають детальнішого вивчення.З метою розширити свої вміння і навички студентки груп Т-42 і Т-32 відвідали Підкамінський навчально-реабілітаційний центр.

       Ще з початку приїзду до школи в кожного панувало відчуття переживання і неспокою, адже кожен розумів, що тут навчаються особливі діти. Дирекція школи провела невеличку екскурсію навчальним закладом, розповіла про навчальну базу школи. Після  цього на нас чекав майстер-клас по бісероплетінню.

       Кожна студентка мага змогу сама долучитися до виготовлення гердана і спробувати власні сили по бісерному плетінню. Дружня атмосфера панувала не тільки на майстер-класі, а й у школі. Діти з радістю віталися до студентів, пробували щось розповідати.

       Із надзвичайними відчуттями ми відвідали Підкамінський монастир, де дізналися багато цікавого, особливо інтригувала легенда про виникнення назви Підкамінь. З великим багажем нових  знань і емоцій ми поверталися додому. Після цієї поїздки кожен із студентів мав змогу переосмислити не тільки свої вчинки, а й своє життя в цілому.

ФОТО

Надорожняк С. Т-42

Переглядів: 336 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: