Воскресенье, 17.02.2019, 02:55
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Ноябрь » 23 » Майстер-клас "Ефективні форми роботи на уроках англійської мови в початковій школі"
23:15
Майстер-клас "Ефективні форми роботи на уроках англійської мови в початковій школі"

У четвер, 08.11.18 р. у групах Д-41 і П-32 (керівники Ярема О. П. та Волошина О. С.) відбувся майстер-клас "Ефективні форми роботи на уроках англійської мови в початковій школі".

Майстер-клас був спрямований на вдосконалення навичок проведення уроків англійської мови в початковій школі. Проводила нам тренаж Футорська Анна Василівна (вчитель англійської мови в СЗОШ №2 м. Броди). Анна Василівна поділилася своїм досвідом і розповіла, які вправи можна використовувати для закріплення лексики і граматики, в якій формі можна провести мовну зарядку. Велику увагу було звернено на способи використання наочного матеріалу.

Усі завдання ми мали змогу виконати практично. Вчителька коротко розповіла про методику проведення уроків англійської мови в початковій школі та наголосила на нововведеннях у НУШ, а також відповіла на наші запитання.

 

Під час майстер-класу ми мали змогу поглибити свої теоретичні знання з методики англійської мови, дізнатися про різноманітні форми роботи на уроці, попрактикуватися у цікавих вправах.

 

Мельничук Н.

Переглядів: 216 | Додав: myroslav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: