Пятница, 03.04.2020, 10:35
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Июль » 4 » Магія театру
13:12
Магія театру

Розум людський ніколи не винаходив нічого шляхетнішого за театральні дійства
 як для вдосконалення, так і для очищення людської натури. 
Вольтер

22 травня на виставу "Назар Стодоля" у театр Марії Заньковецької завітали групи П-11 та П-13 за ініціативою курсових керівників Перхач Людмили Петрівни і Сокур Руслани Богданівни.
Дія п'єси "Назар Стодоля" відбувається у XVII столітті в козацькій слободі поблизу Чигирина. "Назар Стодоля" - це історія любові відважного, але небагатого козака до заможної дівчини Галини. Головний герой драми Хома Кичатий намагається віддати доньку заміж за багатого полковника. Цим він ламає давню клятву, дану Назареві  Стодолі, що Галя – його наречена.


Як склалася подальша їхня доля, ми дізналися не з підручника, а з п'єси за однойменним твором Тараса Шевченка. 
Театр як мистецтво приваблює не лише дорослих, а й нас, підлітків, адже ми, студенти педвузу, прагнемо духовного й культурного збагачення. Тож, курсовим керівникам не прийшлося нас вмовляти, у театр ми вирушили у повному складі.
Вистава "Назар Стодоля" нікого не залишила байдужим, адже актори дуже щирі та емоційні, і ти одразу поринаєш у вир цих подій. Це було просто неймовірно. Актори впоралися на всі 100%.

Дивлячись виставу, ми ніби перенеслися у XVII століття. Більшість із нас ніколи не були в театрі, але коли побували - не пошкодували. 
Одноголосно рекомендуємо всім відвідати театр Марії Заньковецької у Львові ".

Ковальчук Ірина, Баняс Богдана
 

Переглядів: 71 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: