Суббота, 19.01.2019, 12:14
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Декабрь » 22 » Мафія знову на волі! Перша жертва – студенти коледжу!
21:05
Мафія знову на волі! Перша жертва – студенти коледжу!

«Місто засинає. Покидається мафія!» - фраза, яка майже в кожного викликає бурхливі спогади про весело проведені години в оточенні як близьких людей, так і просто знайомих. Скільки моментів закарбується в пам’яті кожного із нас завдяки азарту та захопленості, які невпинно вирують у колі цієї гри.

 «Мафія» - це цікава та інтелектуальна командна рольова гра з детективним сюжетом, яка заснована на живому спілкуванні. Вона визнана однією з 50 найбільш історично і культурно істотних ігор і з’явилася в 1800р. Бере участь у грі змінна кількість людей. Керує та роздає вказівки ведучий. Мета «Мафії» - виявити і вбити мафію для мирних жителів і «перестріляти» всіх мирних жителів для мафії.

 Таке цікаве дійство, яке ще більше згуртувало студентів до нових знайомств та дружби, відбулося і в нашому коледжі. Поштовхом до цієї зустрічі став тиждень правознавства. Ініціатором проведення гри стала викладач соціальних дисциплін Яремович М. А., на пропозицію якої відгукнулося багато студентів - учасників «Мафії».

 Отож, зайнявши місця за «столом мафіозі», учасники приступили до гри. Кожен намагався бути максимально стриманим у своїх емоціях, адже можна легко піддати себе підозрі - і тим самим залишити гру. Кожна роль особлива по-своєму та має цікаві сторони. Тут, за столом, не має ані друзів, ані ворогів. Кожен сам за себе.

У перший день можна було почути «міні-біографії», які роблять гру ще цікавішою. Насправді, майстерно відіграти свою роль і водночас не видати її - задача з нелегких.

 Незважаючи на гру, в колі панували захоплення, терпеливість, азарт і пильність.

 Час минув надто швидко. Нікому не хотілось закінчувати гру, як би важко це не звучало. Але правила є правила. Гра закінчилася перемогою «мафіозі». Хоча є й позитивна сторона. Кожен отримав багато нових знайомств та позитивних емоцій.

 Учасники гри щиро вдячні Яремович М. А. за можливість весело та корисно, в колі цікавих особистостей, провести вільний час. З нетерпінням чекаємо нових захоплюючих зустрічей, які зможуть відволікти кожного від сірої, буденної метушні.

 

Білий Святослав

Переглядів: 41 | Додав: myroslav | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: