Воскресенье, 07.03.2021, 04:25
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Ноябрь » 24 » Люди, що надихають
19:01
Люди, що надихають

 

Існує три категорії ораторів: 

одних можна слухати, інших не можна слухати, 

третіх не можна не слухати (архієпископ Меджі)

 

У гості до групи П-23 завітала Надія Володимирівна Чернишова - колишній директор Бродівського краєзнавчого музею, ініціатор та натхненник багатьох духовних заходів для брідщан у часи, коли щойно було проголошено незалежність України.

 Найперше, на що ми звернули увагу, - це рівень ораторського мистецтва нашої гості, вона вміло доносила до нас кожну свою думку, зачарувала своїми розповідями, ми уважно черпали її кожне слово, яке слухали, затамувавши подих. 

Надзвичайно цікаво було переглянути відеозапис урочистої Ходи викладачів та студентів Бродівського педучилища для вшанування пам’яті героїв Крут, що вперше відбувся у місті в далекому 1992 році. Надія Володимирівна  сміливо промовляла до численної громади. За словами кураторки нашої групи, вони, першокурсники, тоді вперше почули про подвиг крутянців.

Н.В.Чернишова прийшла до нас не з пустими руками, а принесла  цікаві, пізнавальні книги, в яких описано та замальовано красу Брідщини, адже тема виховної години звучала так: "Чим може збагатити моє інтелектуальне життя місто Броди". Таким чином, ми зрозуміли, що навіть маленьке місто може надихати, адже ним надихались не тільки пересічні місцеві жителі, але й відомі люди, які побували в Бродах. А відеоматеріали пробудили в нас патріотизм, спонукали до гордості за рідний край.

Підводячи підсумки сказаного, хочемо ще раз подякувати Вам, Надіє Володимирівно, за щирість та навички ораторського мистецтва.

 Богдана Баняс

Переглядів: 112 | Додав: valentynaberbeka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: