Вторник, 09.03.2021, 03:40
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Сентябрь » 27 » Літній табір: як це було…
06:53
Літній табір: як це було…

13 вересня відбувся табірний звіт студентів четвертих курсів, які проходили літню практику у відпочинково-оздоровчих таборах по різних регіонах України. Звіт було підготовлено вожатими із таборів «Артек-Буковель», Київ «Зміна», «Росинка», «Діброва» та ін.

 Презентації дитячих таборів були насиченими. Маса пісень, танців, сценки та фотографії, атмосфера згуртованості, підтримки один одного, вболівання й дружні скандування «кричалок» таборів.

 Найбільше запам’яталися виступи студентів із таборів «Артек-Буковель» і Київ «Зміна». Активні танці, масовки, сценки, пісні передали всю атмосферу табору. Варто відмітити, що табір «Артек-Буковель» є україномовним, має власні традиції і звичаї, а також пісні, присвячені табору. А щодо табору «Зміна»,- він ще частково російськомовний. Персонал спілкується як українською, так і російською мовою. Більшість традиційних табірних танців виконуються під російські пісні, проте атмосфера табору є чудовою, люди привітні і доброзичливі. Побувавши у цих таборах, студенти і їх вихованці обов’язково захотіли повернутись ще й не один раз.

Важливо бути впевненим у своїх можливостях, ставити ціль і проходити практику не заради того, щоб відбути, а ставити за мету натхненну роботу, спілкування з дітьми, їх розвиток й командну роботу колективу. Там ви навчитесь і танцювати, і співати, і бути актором. Проте у табір «Артек-Буковель» варто їхати уже із знаннями і вміннями. Танці, спів і гра на інструментах відіграють важливу роль у відборі вожатих.

Усі ми люди талановиті, тож не бійтесь відкривати себе знову і знову.

 Райчук Сара

Переглядів: 347 | Додав: valdz | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: