Среда, 21.03.2018, 08:12
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Сентябрь » 29 » Літературний фест у Івано-Франківську
12:20
Літературний фест у Івано-Франківську

Недавно, а якщо точніше, то 8 вересня, стартанув ІІ Всеукраїнський фестиваль любовної лірики та авторської пісні про кохання «Мовою серця». Організатори цього фестивалю - подружжя Роман та Ольга Бойчуки. Їхньою метою було створення так званого літературного майданчика для зустрічей творчих людей з усієї України.

Цей фестиваль проводиться вдруге. «Дуже нелегко взятися за організацію фестивалю вдруге. Дуже мало людей горять потребою зайнятися потрібною справою заради самої ідеї, без віддачі і компенсації. Хоча подібні фестивалі тим і цінні, що вміють соціалізувати людей, зблизити і підштовхнути до народження нових ідей, проектів і творчості загалом. Це платформа, де люди, які пишуть, мають можливість оцінити власну творчість у порівнянні, що є дуже результативним. Це і є нашою першопочатковою причиною працювати далі і вдосконалювати рівень проведення фестивалю», - коментують організатори.

Сама програма фестивалю розрахована на три дні: 7 локацій, 6 презентацій, 1 театр, 1 перфоманс, 1 гала-концерт, поетична екскурсія, читання-чаювання, молодіжні батли, мікс поезії та музики, поєднання лірики та епатажу, книжкова виставка, автограф-сесії, воркшопи.

У фестивалі взяли участь понад 100 учасників з 22-х областей України. Митці змагались за першість у таких номінаціях, як: «Сила чоловічого поетичного слова» , «Чуттєва жіноча поезія», «Авторська пісня про кохання» та «Поетичні батли».

У цьому фестивалі брали участь і наші студенти Бродівського педколеджу – Зварич Юлія та Камінська Надія і, звичайно, найголовніший поет нашого коледжу – Роман Савчин.

Неможливо не згадати про Юлію Каучулу - співачку, яка приїхала до Івано-Франківська з анексованого Криму, щоб розказати свою трепетну історію, яка, на мій погляд, зачепила багато сердець. Даний фестиваль відбувся з допомогою обласної «Просвіти» та Благодійного фонду «Новий Івано-Франківськ».

Надзвичайно символічним є те, що організаторами цього є дійства є закохана пара, якій справді вдалось створити чарівну, романтичну атмосферу, де так і хочеться спілкуватися мовою надземного, мовою серця.

Онищак Анастасія

Переглядів: 237 | Додав: valdz | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: