Воскресенье, 07.03.2021, 05:04
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Февраль » 28 » Квест
00:58
Квест

У найбільше свято кохання, коли в нашому чотирикамерному серціу  філігранно літають амурні стріли любові,  в день, коли усе наливається гарячими й щирими почуттями, святий Валентин разом з групою П-32 та Савчином Р.О вирішили влаштувати справжній і досить непростий квест для закоханих пар нашого коледжу. Відвідати такий лабіринт і пройти разом через різні trouble наважились лише 10 сміливих і щиро закоханих пар. Із самого початку організатори створили для учасників спеціальні перешкоди з бандитами, під час яких пари виконували спеціальні завдання та отримували карту з назвами та маршрутами усіх десяти станцій, таких як: "З першого погляду", "Поезія почуттів", "Хто я?" , "Я тебе знаю", "Крокодил", "Зрозумій мене", "Твоїми губами", "Музикальна пауза", "Selfie", "На дотик".

 Кожна зі станцій була розміщена на певному поверсі старого та нового корпусів, біля різноманітних кабінетів та авдиторій. Завдання учасників - якомога швидше й правильніше пройти усі станції й назбирати виклику кількість балів. Один з організаторів святкового квесту признався, що кожна з пар була по-своєму особлива, на декотрих станціях їм було вкрай важко отримати хоча б 1 бал, однак вони відважно долали труднощі і одягнули на себе роль поетів, танцюристів, вчились розуміти один одного завдяки міміці та читати лише по губах, перевіряли, наскільки добре знають свою половинку.

Протягом цілого квесту на обличчях кожного з учасників яскраво горіли посмішка та видно було нестерпне бажання отримати перемогу. Однак серед 10 пар лише одна змогла набрати найбільшу кількість балів і здобути звання переможців. Їх імена - Максим Красіцький та Надія Черничук. Саме їхня пара отримала головний приз від святого Валентина, він також поділився чудовим подарунком, книгою бродівської поетеси Світлани Антонишин, з усіма іншими учасники.

 Насправді, квест подарував закоханим значно більше, ніж підготовлені призи, саме завдяки ньому у великій родині Маркіяна народилось ще більше палкого кохання та світлих почуттів.

 Павлюк О.

 

Переглядів: 29 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: