Воскресенье, 07.03.2021, 05:25
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Июнь » 4 » Круглий стіл: «НАТО у новітній історії: український контекст»
06:29
Круглий стіл: «НАТО у новітній історії: український контекст»

14 травня студенти гуртка історичного краєзнавства під керівництвом керівника гуртка Косовського С. В. провели круглий стіл на тему «НАТО у новітній історії: український контекст».

Організатор заходу Косовський С. В. звернув увагу на важливість поширення правдивої та об’єктивної інформації про діяльність Альянсу особливо в час складних міжнародних подій. Сьогодні як ніколи актуальним для нашої держави є пошук надійного партнера, а водночас і надійного захисту від загарбницьких планів Росії, яка перетворилася зі стратегічного партнера на ворога і веде сьогодні війну проти України. Проведення таких заходів є надзвичайно важливим з огляду на необхідність інформування широкої громадськості про діяльність Альянсу.

Основним лейтмотивом багатьох виступів стала проблема існування міфів про Організацію Північноатлантичного договору, які беруть свій початок з часів міжблокового протистояння, а деякі створюються сьогодні засобами гібридної війни Росії як проти України, так і європейських держав. Ці та багато інших питань стали предметом дискусій та обговорення учасників круглого столу.

Для обговорення теми студентами було підготовлено та розкрито наступні теми:

  1. НАТО у сучасному світі: міфи та реальність. (Масна Р.)

  1. Чому та за яких умов створена Організація Північноатлантичного договору. (Пилипець М.)

  1. Роль  НАТО у підтриманні регіональної та міжнародної безпеки у світі. (Мигович А.)

  1. Розвиток співробітництва України   з Альянсом у різних сферах. (Паюк М.)

  1. Можлива участь країн НАТО у розвязанні  російсько – українського конфлікту. (Гандз А.)

Сьогодні  діяльність Альянсу дедалі розширюється, охоплюючи співпрацю з Україною та іншими державами, які не входять до складу НАТО, а також зусилля, спрямовані на те, щоб зробити Альянс здатним запобігати новим викликам у галузі безпеки, які властиві ХХІ століттю, як, наприклад, міжнародний тероризм та поширення зброї масового знищення. Щоб зберегти свою ефективність стосовно захисту та зміцнення безпеки за умов нинішнього швидко змінюваного середовища безпеки, Альянс нині запроваджує ґрунтовну трансформацію, яка охоплює усі аспекти його діяльності й передбачає запровадження нових завдань, вступ нових членів, вдосконалення військового потенціалу, розбудову нових партнерських відносин та новий спосіб ведення справ.

Гурток історичного краєзнавства

Переглядів: 173 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: