Пятница, 26.02.2021, 18:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Декабрь » 16 » Креативне право
21:23
Креативне право

Правове виховання в коледжі посідає значне місце в системі підготовки студентів. 

З 9 по 13 грудня в коледжі пройшов тиждень права, в рамках якого були проведені заходи, спрямовані не тільки на підвищення рівня правової освіченості студентів, але й на поєднання правових знань із внутрішньою позицією особистості,  розвитком здатності керуватися відповідними знаннями в сучасному та повсякденному житті.

13 грудня у педагогічному закладі був проведений особливий захід, у форматі творчого хабу, на тему: "Креативне право".  Учасниками хабу стали студенти I та ll курсів.  Творчим студентам необхідно було створити постери,  за допомогою яких можна було б розповісти про права людини молодшим школярам.

Другим заходом,  приуроченим до тижня права, став тренінг на тему: "Усвідомлена людина - успішна країна", який для студентів коледжу провела коуч Юлія Харпола - Лінд у Школі лідерства та бізнесу.  Також у холі коледжу була презентована виставка постерів, які створили студенти на творчому хабі.

Вищезгадані заходи сприяли підвищенню зацікавленості у вивченні правознавства. Рівень ефективності був достатньо високим, що дало змогу розвивати творчі здібності студентів,  поглиблювати знання про їх права.

За організацію проведеного тижня права висловлюємо подяку Яремович М.А. - викладачці історії та правознавства.

Бобик Софія

Переглядів: 118 | Додав: valentynaberbeka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: