Воскресенье, 07.03.2021, 04:45
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Декабрь » 1 » Красива жінка не може мати недоліків…
01:08
Красива жінка не може мати недоліків…

«Краса - теж чеснота, красива жінка не може мати недоліків»,- писав Йоганн Фрідріх Шиллер.

Жінка – одвічна загадка, бо скільки часу та зусиль витрачали чоловіки, щоб зрозуміти таємницю її неповторності.

Зрозуміти цю таємницю намагалися і в Бродівському педагогічному коледжі ім. Маркіяна Шашкевича: 22 листопада відбулася довгоочікувана подія – «Міс коледжу-2017». Шістнадцять прекрасних учасниць цього конкурсу довели всім, що краса – це не тільки зовнішність, а й ерудиція, вишуканість, грація, відкритість, доброта, багатогранний внутрішній світ. Саме такими рисами вражали присутніх усі учасниці. А як вразили всіх їхні дефіле, яких було три: у ділових костюмах, у вишиванках та вечірніх сукнях. Саме дефіле допомогло побачити наших красунь у різноманітних образах: то строгими, то ніжними, то зібраними, то безтурботними.

Не менш важливим був художній номер, який готували кожна з красунь. У підготовку номерів вони вклали усі свої зусилля та чуттєвість, яку було важко не відчути. За усіма перевтіленнями безперервно слідкували члени суддівської колегії, куди входили Соя Андрій Володимирович, Болехівська Марія Василівна, Романюк Олександр Володимирович, Паламар Михайлина та Скаржановський Ігор Борисович. Варто лише уявити, як важко їм було віддати перевагу лише одній учасниці з шістнадцяти, тим більше, коли усі були так чудово підготовлені. Зал вирував емоціями, овації лунали усе голосніше.

В очікувані результатів хвилювалися не лише учасниці. Слово було надано директору Кваку Олександру Володимировичу. Зал затамував подих в очікувані результатів. Отож, учасниць було відзначено у таких номінаціях: «Міс глядацькі симпатії» - Марта Калник, «Віце-міс» - Вікторія Попадюк. Почесне звання «Міс коледжу-2017» отримала Антоніна Огерук.

Щиро дякуєм усім, хто долучився до організації цього прекрасного свята. А нашим неперевершеним студенткам бажаємо нових перемог та вражень.

Соломія Дубина

Переглядів: 288 | Додав: myroslav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: