Воскресенье, 07.03.2021, 05:24
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Сентябрь » 29 » краєзнавча екологічно-пізнавальна мандрівка
19:38
краєзнавча екологічно-пізнавальна мандрівка

Студенти груп П-11, П-12 та Т-12 Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича здійснили краєзнавчу екологічно-пізнавальну мандрівку по туристичному маршруті природоохоронної установи «Маркіянові місця».

Розпочалась мандрівка із відвідин музею-садиби будителя національної свідомості українців Галичини отця Маркіяна Шашкевича, де студентам працівники музейного закладу розповіли про нелегке його життя.

Потім студенти-мандрівники здійснили сходження на Підлисецьку гору Білу, яка тепер називається «Гора Маркіяна Шашкевича» і яка належить до заповідних територій НПП «Північне Поділля».  Тут, на самій вершині гори, біля величного пам’ятного хреста, встановленого у 1911 році на честь 100-річчя від дня народження Маркіяна Шашкевича, інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли про шанобливе ставлення Великого Галичанина до природи рідного краю, зокрема й до Підлисецької гори Білої, яку він оспівував у своїй творчості.

Також працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» ознайомили студентів із історичними та географічними особливостями цього мальовничого краю. Адже саме тут чи не найчіткіше можна бачити як північний край Подільської височини плавно поєднується із рівниною Малого Полісся. А ще працівники парку розповіли студентам-мандрівникам про Головний європейський вододіл, а також історію та мету створення Національного природного парку «Північне Поділля», його структуру та закликали студентську молодь любити Україну та оберігати природу рідного краю.

Уже у вечірню годину, сповнені гарних вражень та наснаги від спілкування із живою природою, студенти та їх наставники повернулися до Бродів.

Переглядів: 120 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: