Пятница, 26.02.2021, 18:24
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Март » 14 » «Кохання-це хвороба, яка потребує психолога»
00:35
«Кохання-це хвороба, яка потребує психолога»

Наша бесіда із психологом була дуже емоційною, адже запрошена Ольга Федорівна Кирик була у групу П-23 на виховну годину з нагоди Дня святого Валентина, щоб нас ознайомити із реальними стосунками між дівчиною та хлопцем. Ми послухали історію психолога про кохання із власного життя. Пані Ольга завдяки своєму професіоналізму дала  зрозуміти, що не варто судити людину за її зовнішнім виглядом, адже у наш час зовнішність дуже брехлива. Як сказав відомий український актор Богдан Ступка:

Не закохуйся в обличчя,
не закохуйся в вбрання,
а закохуйся в ту душу,
що потрібна для життя!
Бо краса – це сон зрадливий,
раз присниться, та й нема.
А душа – це все на світі,
що потрібно для життя.

       Ви ж погоджуєтесь із цими словами?

       Психолог дала нам зрозуміти, що найголовніше оцінювати людину за її ставленням до тебе. У процесі спілкування дівчата ставили питання, які їх бентежили, і отримували відповіді. Думаю, що кожен собі щось із цієї бесіди взяв на майбутнє і не буде допускати помилок у своєму особистому житті.

       У кінцевому результаті ми дійшли висновку, що потрібно думати, перш ніж закохуватися. Голову у цьому почутті дуже легко втратити і отримати поганий результат, бо кохання - це хвороба, від якої ліки знайти неможливо. Подякували солодким подарунком нашій привітній гості Ользі Федорівні і чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі.
 

Гудзій Р.

Переглядів: 438 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: