Четверг, 28.05.2020, 21:40
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Май » 2 » Книги – діти розуму
11:00
Книги – діти розуму
 

Мені без книг не навчитися,

            знань не дістати.

            Тільки книжки мені допоможуть                  

            людиною стати.

                    М. Гафурі

16 квітня у Бродівському педагогічному коледжі відбулася загальноколеджна олімпіада з зарубіжної літератури. У ній взяли участь  студенти 1 курсу. Хоч учасників було лише 5, та боротьба за перемогу виявилась запеклою. Журі було важко визначити переможця, адже кожен учасник був унікальним. Хтось зачаровував акторською майстерністю, хтось повністю віддав себе в образі героя, інший же написав акторською твір, який заслуговував особливої уваги.

 Але переможець має бути один. Отже, після підведення підсумків отримали такі результати:

 

I- Бобик Софія(П-11);

II- Мулик Яна (П-12);

ІІІ- Білий Святослав (П-13).

 

Переможець олімпіади мав честь представляти коледж на XХІV обласній олімпіаді, яка відбулася 24 квітня у Львівському коледжі культури і мистецтв. Завдання обласної олімпіади були різнохарактерними: вгадати героя і скласти від його імені монолог, творче завдання, змінити кінцівку запропонованого твору. Незважаючи на серйозних конкурентів, студентка Бродівського педагогічного коледжу Бобик Софія здобула перемогу. 

"Я досі під враженнями від цієї олімпіади.  Журі справедливо оцінювало конкурсантів і намагалося нас якомога більше підтримувати. Саме завдяки теплому прийому я відчувала себе невимушено і спокійно. Я пишаюся, що виправдала надії, які на мене покладали. Ну, і не можу не подякувати своєму викладачу - Дичик Людмилі Степанівні, яка підготувала мене до олімпіади і всіляко підтримувала."

Бобик Софія

 

 

 

 

  

Переглядів: 165 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: