Воскресенье, 07.03.2021, 04:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Январь » 10 » Хай ангел Вас охороняє
21:28
Хай ангел Вас охороняє

Понад два тижні милував людське око вернісаж робіт студентів груп Т-31, Т-32 і Т-42 відділення «Технологічна освіта» Бродівського педколеджу. «Погляд у майбутнє» – саме таку символічну назву отримала виставка робіт  з технічної творчості учнів (обслуговуюча праця) та українських народних ремесел обох спеціальностей відділення. На ній широко представлені вишивки нитками та бісером, картини в техніці ізонитка, у різних техніках випалювання та випилювання, ґердани та новорічні іграшки, різьблені з дерева роботи сакрального мистецтва для однієї з церков с.Підгірці. Дані вироби протягом семестру виготовлені під чітким керівництвом наставників: Українця М. Б., Ошурка І. С., Ошурка В. І.

      27 грудня виставка була урочисто закрита. Студенти, викладачі, працівники нашого коледжу та школярі, які вирішили відвідати виставку, були присутні на освяченні виробів групи Т-31 і Т-32, а саме образків, вставлених в оздоблені різьбою рамки. Цей чин виконав о. Тарас Дзьоба. Ікони-обереги після посвячення були передані разом із листами від їх авторів воїнам АТО. Я зазирнула в один із цих листів і вирішила, що ці рядки має побачити кожен:

«Коли мій батько сказав, що поїде на Схід воювати, в мене на очах з`явилися сльози. Я розумію, що він може не повернутись. Це насправді було нестримно сумно, але згодом я зрозумів, що не маю права його зупиняти. Це його вибір, він не може вчинити інакше.

Глибоко вірю, що люди, які боронять Україну на Сході або в будь-якому іншому місці, розуміють важливість своєї справи. Я до останнього плекаю надію, що таких людей багато, а буде ще більше.»

Можна цитувати десятки уривків з листів, але всі вони дають зрозуміти одну і ту ж думку: наші студенти – справжні патріоти. Вони підтримують воїнів морально та духовно, адже не тільки лист допомагає зрозуміти бійцям, що є на Україні  підростаюче покоління патріотів, але й іконки, в яких є часточка душі студентів, які намагаються підтримати воїнів тим, чим можуть. Можливо, саме ці іконки врятують їх від небезпеки, тримаючи біля себе їхнього Ангела-охоронця.

Після посвячення один із захисників нашої держави щиро подякував студентам за презенти, які додадуть впевненості у завтрашньому дні нашим солдатам.

Напевно, це не є великий внесок у озброєння нашої країни, зате цей «Моральний вчинок» дозволяє зрозуміти адресатам: де б ви не були, за вас моляться, переживають та чекають повернення додому. Ця війна об’єднала багатьох колись різнобічно налаштованих людей, але зараз у всіх громадян України є одна мрія, одне бажання – мирного неба над головою. Нехай добра дія студентів групи Т-31 (керівник – Пелих З.О.) допоможе зрозуміти, що ми всі, українці, є однією сім’єю, і не важливо, звідки ти, важливо, яка в тебе мета.

                          ФОТО                               Богдана Музика

Переглядів: 352 | Додав: valdz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: