Вторник, 09.03.2021, 02:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Октябрь » 21 » Казкова дійсність
17:47
Казкова дійсність

Коли П-32 планує поїздку, то про це обов'язково знатиме весь коледж. А коли наша група уже приїжджає з подорожі, то про це дізнається увесь світ!

Хто б подумав, що дівчата з третього курсу зможуть організувати поїздку за кордон? Але це реальність, і вона вже здійснена! На вихідних група П-32 разом зі своїм керівником Лілією Богданівною Стись відправились у чарівну мандрівку країнами Європи. Пориньмо туди разом зі мною!

День 1. П'ятниця. 11 жовтня.

Одразу після пар ми виїжджаємо у Львів. О 19:00 пересідаємо в інший автобус, яким власне ми і будемо мандрувати по світу. Тривала дорога, проходження митного контролю - і ми на території Угорщини!

День 2. Субота. 12 жовтня.

Приїжджаємо до столиці, славного міста Будапешта. За планом у нас оглядова екскурсія і цілий день на «насолодження» містом. Ми побували на величній Площі героїв, ознайомились із історією створення країни та її шляхом до незалежності. А чи знали ви, що Будапешт складається з трьох частин (міст): Буда, Обуда(Стара Буда) та Пешт? Буду і Обуду з Пештом розділяє велична річка Дунай. Панорами, які відкриваються на місто, є невимовно красивими. Саме там переповнюється дух від захоплення.

Звісно ж, ми знайшли місце, де можна смачно поїсти, прогулялись вуличками старого міста, зовсім випадково натрапили на тематичний ярмарок та репетицію до вечірнього концерту. Здавалось, ніби ми у казці.

Вже ввечері поїхали до готелю, де мали ночувати. Правда, він розташований в Австрії, тому приїхали ми туди приблизно о 22 годині. І з новими враженнями солодко заснули.

День 3. Неділя. 13 жовтня.

Сніданок. Вирушаємо до столиці Австрії - Відня.

По дорозі до міста уважно слухаємо цікавинки про нову для нас країну. От скажімо, усі знають, що наші українці є працьовитими. Та чи знаєте ви, скільки годин працюють австрійці? Більшість із них відпочиває лише у неділю. У компаніях часто зустрічається правило запізнень, загальна кількість хвилин регулярних запізнень пізніше відпрацьовується. І для них це нормально! Бо австрійці дуже відповідально ставляться до своєї роботи.

Ну а тепер - детальніше про поїздку. Оглядова екскурсія по найвизначніших пам'ятках міста. Захоплюємось Площею Марії-Терезії та її палацами. Виходимо на одну з найдорожчих вуличок Європи, де зустрічаємо серед магазинів товари таких популярних марок, як Dior, H&M, Zara, Calvin Klein, SWAROVSKI та інші. Та оскільки це була неділя, на жаль, вони усі виявились зачиненими. Прямуємо далі - і помічаємо карети з білими кіньми. Ми оглянули собор Святого Стефана, церкву Св. Петра - це щось надзвичайне! Готика першої Церкви та стиль бароко у другому Храмі виглядають грандіозно. Опісля прогулянки культурним центром Європи, наша група поїхала до Палацу Шенбрунн (літня резиденція імператриці Марії-Терезії). Щоб оглянути всю красу, варто присвятити Палацу окремий день. Також поруч знаходиться найбільший зоопарк Європи. Кажуть, що його розміри можна порівняти із нашим містечком Броди. Тому ми не встигли завітати туди.

17:00 Виїзд із Відня.

21:00 Ми знову в Будапешті. Приїхали на нічну прогулянку Дунаєм на кораблику. Чарівні краєвиди, магічна атмосфера і любов до всього навколо.

Хочу ще!

Опісля ми виїхали додому.

День 4. Понеділок. 14 жовтня.

Перетнули кордон, прокидаємось, їдучи нашими Українськими Карпатами. Гірський свіжий ранок... Краса!

Приїхали до Львова. А тут уже недалечко і до Бродів.

Втомлені, проте натхненні. Емоції переповнюють. Радості немає меж. Не віриться, що це все відбувалось з нами. Ми побували у казці. Хоча знаєте, немає кращого місця на землі, аніж твоя Батьківщина. Я це кажу з гордістю та великою любов'ю до України! Всюди добре, проте вдома найкраще!

Дарія Крутяк, П-32

Переглядів: 155 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: