Вторник, 09.03.2021, 02:04
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Февраль » 10 » "Яскрава Країна" в Трускавці - 2019
23:50
"Яскрава Країна" в Трускавці - 2019

Триває різдвяний час... Кожен проводить його у сімейному колі, затишно. В такому ж колі його проводять і учасники фестивалю "Яскрава Країна" в Трускавці".

Фестиваль, відомий уже на всю країну, відсвяткував цьогоріч свій невеличкий ювілей - 10-тиріччя його проведення. З кожним роком нові правила, нові традиції, нові переможні імена. За 10 років учасниками фестивалю "Яскрава Країна" в Трускавці" стало близько 6180 яскравих дівчат і хлопців. У журі конкурсу звучать імена народних артистів України, неодноразових переможців багатьох фестивалів та конкурсів, учасники "Голос діти", педагоги учасників "Голос країни", "Х-Фактор" та ін.

Однією з конкурсанток X Ювілейного Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Яскрава Країна" в Трускавці - 2019" стала наша студентка Ніна Патлика (група П-22).

  09.01 - Відкриття Фестивалю.

  10.01 - І Конкурсний День.

  11.01 - ІІ Конкурсний День.

Саме сьогодні виступає Ніна. Розмовляючи вже опісля конкурсу, я дізналась, що після її приїзду до локації не минуло й двадцяти хвилин, як з'явилась ведуча зі словами: "Де Патлика Ніна? Через 4 номери її вихід!" Звичайно ж, ніхто й не здогадувався про те, що так швидко підійшов час до виходу на сцену. Не бувши навіть на репетиції, Ніна зуміла гідно представити себе та коледж на сцені Фестивалю всеукраїнського рівня. Ввечері у телефонному режимі Ніна та її наставниця Олійник Зіновія Євгенівна були повідомлені про те, що вже завтра Ніна буде співати на Гала-концерті.

12.09.

Активна підготовка до завершення Фестивалю. Гала-концерт - основний момент конкурсу, найбільш очікуваний етап... Виступає Патлика Ніна, виконуючи пісню "Чом ти не прийшов". Одразу ж після виступу повідомляють, що вона стає Лауреатом ІІ ступеня в номінації "Народний вокал. Фольклор. Соло.", у старшій віковій категорії (14-17 років).

Звісно ж, клопітка праця цієї дівчини, чари голосу, легкість рухів, важливі настанови керівника по вокалу, підтримка рідних - все це сприяло успіху. Щиро вітаю тебе, Ніно, від імені усіх студентів та викладачів! Вітаю і Вас, Зіновіє Євгенівно! Далі - більше! Ще більших вам успіхів та більших перемог!

А зараз коротеньке інтерв'ю зі соловейком коледжу:

- Привіт! Ти - велика молодчинка. Вітаємо тебе!

- Привіт! Дуже дякую!

- Я хочу трішки детальніше розпитати про ці події Фестивалю. Розкажи, як ти дізналась про конкурс та як готувалась до нього.

- Я часто сиджу на різних сайтах і шукаю новини щодо можливого  проведення конкурсів чи фестивалів. Так я і дізналась про "Яскраву Країну" в Трускавці". Думала, чому б не поїхати. І 10 грудня зареєструвалась. Реєстрація тривала до 15-го. Ну, відповідно, після того почала підбирати пісні і готуватись. Співала вдома, в коледжі, разом із Зіною Євгенівною. І поїхала на конкурс. :)

- Хто тебе підтримував, хто був з тобою на Фестивалі?

- Мене підтримувала Зіна Євгенівна. Я взагалі була здивована, що викладач теж приїде, оскільки це час свят, вона могла б залишитись зі своїми рідними, та і їхати далеко до Трускавця з Бродів. А вона там була. І, правду кажучи, це було дуже важливо для мене. Також мене підтримували мої рідні. Насправді віра близьких відіграє велику роль під час якогось випробування. Це дуже важливо!

- Скільки загалом було учасників на конкурсі?

- Ой, я так і не скажу точної кількості. Ну десь біля 150-и було точно, оскільки сама я співала 124-а і 132-а.

- Які пісні ти обрала?

- Я співала "Ой у вишневому саду" і "Чом ти не прийшов".

- Який момент Фестивалю запам'ятався найбільше?

- О, мені запам'яталось найбільше, коли сказали, що я зайняла друге призове місце. Я навіть на таке не розраховувала. Але ти би знала, скільки щастя! В мене в той момент були всі емоції, які тільки могли бути.

- Ех, ну це зрозуміло. Ще раз вітаю! Успіхів тобі у подальшому. Дякую за те, що погодилась дати відповіді на запитання.

 

Дарія Крутяк, П-22

Переглядів: 183 | Додав: myroslav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: