Вторник, 09.03.2021, 03:18
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Март » 23 » Як галичани своє звання захищали…
07:35
Як галичани своє звання захищали…

Відповідно до Основ законодавства України про культуру, згідно з Положенням Міністерства культури і мистецтв України, з метою підтримки й активізації аматорського руху в Україні, посилення ролі народних аматорських колективів в естетичному вихованні та організації дозвілля населення — багатьом колективам в різних галузях мистецтва було присвоєно звання Народний або Зразковий.

 От, і бродівчани теж багаті талантами, які заслуговують цих відзнак. Але отримане звання потрібно підтверджувати кожні 3 роки. Отже, з цієї причини 4 березня 2017 року о 11:00 год.  в Бродівському районному Народному домі культури (вул. Коцюбинського, 7) відбулося підтвердження звання «народних» та «зразкових» колективів в таких жанрах: вокально-хоровий,  хореографічний, інструментальний, театральний та ін..

        Вирішувало долю колективів компетентне журі на чолі з директором Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи, кандидат педагогічних наук,  доцент — Береза Роман Павлович. Секретарем виступила Дуляба Ольга Володимирівна ­­— завідувач  відділу народної творчості ЛДОЦНТ і КОР,  заслужений працівник культури України.  До складу журі також увійшли: Городоцький  Володимир Васильович — провідний методист хореографічного жанру, заслужений артист України; Шніцер Оксана Михайлівна —  провідний методист театрально жанру; а також методисти, що представляли інші жанри народної творчості.

        Цей урочистий для багатьох день, можливо, й обминув би наш коледж,  якби звання Народний, яке носить вже більше 20-ти років, не захищав наш танцювальний колектив «Ми з Галичини», який існує на базі Бродівського педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича. Учасниками колективу є студенти майже всіх відділень, починаючи з першого і закінчуючи четвертим курсом. Колектив бере активну участь у районних, обласних та всеукраїнських конкурсах, фестивалях, концертах, приурочених різним святковим датам. На даний момент керівником колективу є Романюк Олександр Володимирович, а балетмейстером - Воляник Наталія  Василівна.

        Хочеться щиро,  від усієї душі, привітати всіх учасників та керівників колективу з черговим успішним захистом звання Народний та побажати наснаги, терпіння та багато ідей для створення нових танцювальних постановок, які б заворожували  увагу глядачів та виборювали кращі місця у всеукраїнських, а згодом і всесвітніх конкурсах.

Гесик Мирослав, Ф-11

Переглядів: 355 | Додав: valdz | Рейтинг: 3.5/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: