Вторник, 09.03.2021, 03:42
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 24 » Як дошкільнята «старшої групи» «молодшу» приймали (два погляди на подію)
01:42
Як дошкільнята «старшої групи» «молодшу» приймали (два погляди на подію)

    

    14 листопада студенти груп Д-11 та Д-41 разом зі своїми курсовими керівниками провели захід "Посвята дошкільнят у перший курс". Студенти четвертого курсу підготували святкову програму, до якої входили вступна частина (де четвертокурсниці давали нам корисні поради щодо навчання) і головна частина, яка включала в себе конкурси. Їх було так багато, і всі вони пройшли дуже цікаво та захоплююче. У цих конкурсах студенти обох груп змогли проявити себе. Заключною частиною був солодкий стіл, який ми приготували для четвертокурсниць.

    Цей захід приніс усім масу приємних вражень та позитивних емоцій.

 Демчинська Василина (Д-11).

    Хоча погода виявилася похмурою, проте святкового настрою ніхто не скасовував, як-не-як, студенти групи Д-41 з курсовим керівником Гелевич Г. І. приймали в свої лави «молодших дошкільнят» - 1 курс з керівником Кривошиною Н.М.

   Дійство почалося з традиційної історії походження свята, читання основних правил та засад майбутньої професії. Згодом дошкільнятка «старшої групи», тобто Д-41, вирішили перевірити, чи гідні новоспечені студенти-першокурсники носити почесне звання «Дошкільника 1-ї молодшої групи» за допомогою конкурсної програми, де під час конкурсу «близнюки» мали змогу перевірити, наскільки встигли і зуміли навчитися співпрацювати між собою студенти. Перевірили також, наскільки добре вони знають особливості одна одної - «шикування в колони за певними ознаками». Ну, і, звісно, ми знаємо, що вихователь – це багатогранна професія, яка вимагає неабиякого артистизму і проявів акторської майстерності, тому без конкурсу пантоміми не обійшлося. Завершальним етапом «важкої дороги» до звання стало називання особливих чеснот вихователя.

    Після того, як студенти Д-41 переконалися в прагненні 1 курсу стати частинкою їхньої великої родини дошкільників, вони погодилися їх прийняти, тільки перед тим першокурсники повинні були виголосити клятви, тримаючи в лівій руці почесний «священний» атрибут і символ дошкілля – «чупа-чупс».

   Після вручення путівника сучасного вихователя, Д-11 з щасливими оченятами запросили до солодкого столу своїх «старших наставників», де мали змогу більше поспілкуватися та дізнатися одні про одних.

Сподіваємося, що така традиція надалі залишиться і набуде великого поширення для наслідування серед інших груп.

 Совбан Мар’яна (Д-41).

Переглядів: 431 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: