Воскресенье, 07.03.2021, 04:29
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Сентябрь » 27 » Історико-краєзнавчий квест
12:18
Історико-краєзнавчий квест

18 вересня 2016 року Броди святкували свою  932 річницю. Саме в цей день бродівським краєзнавчим музеєм був проведений історико – краєзнавчий квест. Участь у цому квесті взяли команди від всіх загальноосвітніх шкіл. Бродівський педагогічний коледж не залишився осторонь. Команда  педагогічного коледжу «Лідер»  ( Лотоцька К. – капітан, Райчук С., Бігус С., Кучерепа О.,  Печерук А., Демчук І.) під керівництвом  керівника гуртка історичного краєзнавства Косовського С. В. взяла участь у цьому квесті, показавши  свою спритність, швидкість, витривалість, а головне знання з історії міста Бродів.

Основною метою даного квесту було правильно виконати завдання по історії м. Броди і якомога швидше пробігти у наступний зазначений стійковим пункт, отримати нове завдання, виконати його  й продовжити марафон при цьому якомога швидше прийти до фінішу.

Команда «Лідер» справилась із поставленими завданнями за що отримала диплом за  перемогу у номінації «За командний дух» та цінні подарунки з бродівською історичною символікою, цікаву краєзнавчу літературу.

Це був цікавий та захоплюючий захід. Ми змогли збагатити наші знання з історії Бродівшини цікавими фактами. Для себе я змогла відкрити багато чудових та мальовничих куточків міста Броди, про які раніше навіть не здогадувалась. Навіть погода не змогла зіпсувати наш рішучий та завзятий настрій.

Дякуємо організаторам квесту за цікаві завдання та чудову організацію заходу».

                                                                                                        Бігус Світлана

Переглядів: 516 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: