Среда, 28.10.2020, 22:22
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Ноябрь » 21 » Історія краю в одній людині
22:00
Історія краю в одній людині

У Бродівському педагогічному коледжі функціонує кімната-музей в пам'ять про будителя Галичини Маркіяна Шашкевича, ім’я якого він носить. Музей було відкрито 1995 року, одночасно зі здачею в експлуатацію нового корпусу коледжу. Екскурсоводи музею – студенти коледжу. 

Кожен студент, вступивши у наш заклад, повинен неодмінно його відвідати для того, щоб знати, хто такий М.Шашкевич, його життя і творчість, осмислити те, що зробив Маркіян Семенович для нашої землі, за що ми його так величаємо.

Про це вам  можуть розповісти  студенти групи П-23 Дячок Тетяна і Граб Тетяна. Цього року уже відбулись екскурсії для груп П-23, П-13, Ф-11, плануються для шкіл міста.

Якщо ви з якоїсь причини не можете завітати у наш музей, то з легкістю може зайти на сайт "Броди онлайн", де вам студенти-журналісти та екскурсоводи групи П-23 усе із задоволенням не лише розкажуть, а ще й покажуть: як виглядає садиба Маркіяна Шашкевича у Підлиссі і хрест на Білій горі, який височіє там у пам'ять про Митця. 

На подвір’ї педколеджу у 2006 році встановлено пам’ятник Шашкевичу у вигляді стели з погруддям поета (автор – архітектор з м. Коростишева Ж. Кимбаль).

Ласкаво просимо завітати у наш музей.

 

https://www.youtube.com/watch?v=f6W99IOHUK4&fbclid=IwAR3CkoranETHUdkq3KWCAK04-yh61QU5Uqdpigxu6uOLGl0xiih9nuqNcwU

Переглядів: 81 | Додав: valentynaberbeka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: