Пятница, 26.02.2021, 18:21
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 24 » Інновації в освіті – необхідна вимога сьогодення
13:52
Інновації в освіті – необхідна вимога сьогодення

Зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення, безперечно – пропустять майбутнє.

Джон Ф. Кеннеді

Одноманітність у роботі стомлює не лише учня, але й учителя. Тому сучасний педагог знаходиться у постійному пошуку нових форм та методів роботи. Сучасний урок – це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня і заохочення його до здобуття знань

Широке й ефективне впровадження інноваційних методик в навчально-виховний процес сприяє підвищенню його якості, зацікавленості учнів і викладачів, є важливою стадією процесу реформування традиційної системи освіти в контексті глобалізації.

21 листопада 2017 року викладачі Бродівського педколеджу Петрусь О.В. і Пелих З.О. провели майстер-класи для вчителів англійської мови Бродівського району  під час курсів підвищення кваліфікації, які проходили в Бродівській ССШ №2. Викладачі ділились досвідом використання інноваційних технологій для підвищення мотивації учнів до навчання. Під час майстер-класів було розглянуто технології кейсів та веб-квестів, інтерактивні вправи «Карусель», «Млин», вправи на повернення уваги, активні методи формування комунікативних навиків під час роботи в групах. Вчителі мали змогу не лише ознайомитись з особливостями застосування інноваційних технологій, а й  набути практичних навиків їх використання.

Однією з методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, аналізувати її, систематизувати і вирішувати поставлені задачі є методика web-квестів, представлена вчителем-новатором Бродівського педколеджу Пелих Зоряною Олегівною. Це технологія, яка дозволяє працювати в групах (від трьох до п’яти чоловік), розвиває конкурентність і лідерські якості учасників. Основою кожного веб-квесту є проблемні завданя, які спонукають учасників до заповнення інформаційних прогалин на шляху просування до певної цілі.

На фото – Пелих З.О. ділиться досвідом роботи з веб-квестами на уроках англійської мови з вчителями району.

Переглядів: 241 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: