Вторник, 09.03.2021, 03:41
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Апрель » 24 » ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА”
22:37
ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА”

10-12 квітня 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті професійної та технологічної освіти проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта». Вона відбулася за участі студентів з 19 провідних вищих навчальних закладів України, а також 7 вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Передувала олімпіаді виставка творчих здобутків викладачів та студентів вищих навчальних закладів України.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» проводився як особиста першість у вигляді системи очних змагань майбутніх вчителів трудового навчання. У них взяли участь, як правило, студенти, які на час проведення олімпіади вивчили відповідні дисципліни.

Учасникам олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» пропонувалися завдання, складені з урахуванням досягнень в освітній галузі «Технології». Їх розв’язання вимагало не лише знання програмового навчального матеріалу, а й опори на загальнонаукову та професійно-практичну підготовку майбутнього вчителя трудового навчання та технологій.

З метою виявлення рівня професійної компетентності майбутніх учителів трудового навчання та технологій у програму Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» були включені такі етапи конкурсу:              -    презентація здобутків факультету;

  • розробка плану-конспекту уроку;
  • захист творчих проектів;
  • тестування з професійно-орієнтованих дисциплін;
  • проведення фрагментів уроків.

За результатами проведення олімпіади відбулась церемонія вручення дипломів та грошових премій призерам, грамот учасникам.

Приємно відзначити, що цього року двоє студентів нашого навчального закладу є в числі призерів конкурсу:  заслужене ІІ місце виборов студент Микола Джала, а ІІІ місце – Надія Костів.

Після завершення олімпіади її учасники, а це студентська молодь із різних куточків нашої держави, провели патріотичний флеш-моб  – зобразили карту України і цим самим висловили своє прагнення жити у цілісній, незалежній і мирній Україні.

Переглядів: 381 | Додав: valdz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: