Вторник, 09.03.2021, 03:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Декабрь » 23 » Гібридна війна: новітні інструменти агресії Росії проти України
13:36
Гібридна війна: новітні інструменти агресії Росії проти України

Впродовж останнього часу в регіонах України збільшились факти втягування неповнолітніх осіб, учнівської та студентської молоді представниками російських спецслужб до провокування етнічних конфліктів, пропагування автономістських та сепаратистських настроїв через заборонені в нашій державі соціальні мережі. Все це можливо через гібридну війну Російської федерації. Мета гібридної війни – руйнування української державності, починаючи з базового рівня – історичної пам’яті та самоусвідомлення нації як такої.

Враховуючи вище сказане, викладачі циклової комісії соціальних дисциплін провели в коледжі виховні заняття  з метою ознайомлення студентської  молоді з можливими інформаційними загрозами російської гібридної агресії.

 

Російська  гібридна війна не є локальним, периферійним конфліктом. Агресія Кремля несе не лише загрозу державності України, її суверенітету, але й єдності ЄС, загалом політичному устрою Європи. Тому вкрай важливим є пошук адекватних, ефективних відповідей, формування спільної політики протистояння російській експансії.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Голова циклової комісії – Косовський С. В.

 

 

Переглядів: 141 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: