Вторник, 09.03.2021, 03:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Октябрь » 7 » Генератор  мильного дитинства  для Маркіяна -  схід дошкілля
17:35
Генератор  мильного дитинства  для Маркіяна -  схід дошкілля

Нарешті осінь, та пора, що заставляє літати і творити. Хтось впадає у депресії, хтось відвертається від холоду, а  ідентичні мені  кожного ранку  по дорозі до Маркіяна намагаються зловити запах  пожовтілого листя і крила голубів. Птахи восени інші, стають ніжними і домашніми, присідають на  траву так, ніби люди вже рідні, їх не лякає холодне повітря  і голод. Вони просто поруч з Маркіяном.

 В такий день, коли голуби підняли крила, а сонце вийшло вище і обігріло місцевість, дошкільне відділення у власний день посміхається ширше від усіх й усього.

28 вересня - Всеукраїнський день дошкілля.

 

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дошкільний вік - один із найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання  тиші і шуму, виховання, сприйняття, любові, стійкості.

Саме це до нас щоденно доносять головні методисти та викладачі - Квак Олександр Володимирович,  Кривошина Наталія Миколаївна, Гелевич Галина Іванівна,  Дубина Любомира  Михайлівна та інші. За що надзвичайно вдячні.

 

Цьогорічна атмосферність і святковість дня була межовою. Вперше у коледжі Маркіян прокинувся раніше від пів дев’ятої. Його ранок не почався ні з дзвінка, ні з кави, він зустрів тих, хто полюбив його ще з перших днів. Організаторами та студентами, які працювали над створенням та оформленням, була група Д-31, керівником якої є Чижевська Ольга Юріївна.  Завчасно  поставлені фотозони, дошки та стіни  були одним із кадрових фрагментів дійства. В польоті мильних бульок, дитячих ведмедів та надувних кульок ми, студенти,  втрачали свідомість і пірнали в дитинство. У супроводі трендової музики  кожна перерва перетворювалась у неймовірність. Повітря пахло живим киснем і насолодою. Зранку та до кінця пар тривала "Коробка побажань" - чотирикутник мрій із вписаним приємним набором слів, які в подальшому дні ставали настановою і приводом для посмішки. Також усім викладачам коледжу  були роздані листівки, розроблені старостою та студентами групи,  із особливими спец. завданнями, але це вже особисто їхнє.

Що там із виконанням?

Дорогі викладачі, які зміни на вашій кухні?

 

Родзинками холу стали крейдова дошка, оформлена студентами,  та фотозона із ніжними кулями. Тут занадто багато щастя для багатьох речень. Просто ми це любимо.

День дошкілля також допоміг зібрати дитячі спогади, а саме - світлини  років, коли ми - дошкільники носили хвостики, їли рожеву вату і любили літаючих слоненят.  Світлини тих, хто в подальшому стане, власне, вихователем і нестиме лепту щирості, любові до маленьких фей і магів. На стінах коледжу можна було ознайомитись  із висловами відомих людей про виховання, вихователів, дітей, також із  оформленими правами дітей та їх зображеннями.

 

Нехай першим уроком дитини буде послух, — тоді другим може стати те, що ти вважаєш необхідним (Фуллер).

 

Добре піддаються вихованню якраз ті, хто не потребує виховання (Іскандер).

 

 Дитина найбільше потребує вашої любові якраз тоді, коли найменше її заслуговує (Ерма Бомбек).

 

 Суть виховання полягає саме в тому, що старше покоління передає свій досвід, свою пристрасть, свої переконання молодшому поколінню (А.Макаренко).

 

Наші діти — це наша старість. Правильне виховання — це наша щаслива старість, погане виховання — це наше майбутнє горе, це наші сльози, це наша провина перед іншими людьми ( А. Макаренко).

 

Новонароджені скрізь плачуть однаково. Коли ж вони виростають, у них виявляються неоднакові звички. Це результат виховання (Сюньцзи).

……………………………………………………………………….

Цей день, сподіваюсь, запам'ятався багатьом педагогам, студентам та працівникам коледжу.

Ми  вклали надзвичайно багато емоцій, зусиль і любові для створення цього дня. Хочемо  подякувати за належну допомогу Агенції "Фабрика Свята", власником якої є Жигіль Ігор Орестович - неймовірний чоловік  та організатор щасливих облич. Вдячні за розуміння та  підтримку, вправність та майстерність,  за доброту та щирість. Будь-яке свято чи просто подія, яка варта уваги, при поєднані із агенцією пана Ігоря, стане для Вас однією із найкращих у житті. Людина, якій ви можете довіряти та покладати надії на щасливий вечір, обід чи ранок.

Хочемо також подякувати нашому дорогому директору Кваку Олександру Володимировичу  за підтримку будь-яких наших божевільних ідей і прохань, які згодом поростають у такі божевільні дні із щасливими закінченнями

Олександре Володимировичу, вдячні

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою подяку. Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці! Зі Святом!

День працівника дошкілля відзначили і у Бродівському педколеджі (ТРК "Броди")

Переглядів: 262 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: