Воскресенье, 07.03.2021, 04:17
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Октябрь » 27 » Фея у Бродах!
21:43
Фея у Бродах!

Уже втретє учасники журналістського гуртка коледжу мали змогу зустрітися з казкаркою нашого часу, доброю феєю Лесею Кічурою. 24 жовтня вона відвідала  Бродівський педагогічний коледж, де презентувала нам свою третю книгу "Мандри", а раніше вона була представлена на форумі видавців 14 жовтня.

 Минулого року ми познайомилися з творами Лесі Кічури "Добрі мамині казки", "Магія Різдва". Найбільше надихають пані Лесю  діти. Щодо "Мандрів", то було змінено друкарню, та останньою у серії казкою стала "казка від тата", яку написав чоловік пані Лесі.

У цієї жінки можна повчитися всього, насамперед відчувати казку, жити магією і бачити її у буденному житті. Ольга Логвиненко, жителька нашого міста,  була автором ідеї до написання казки. Завдяки їй та її сім'ї "Мандри" Лесі Кічури було представлено у нашому місті 24 жовтня.

Ми мали змогу подивитися екранізовані казки "Як Бог немовлят роздавав", "Як море друзів шукало","Єнот-детектив". Це ви також можете переглянути на YouTube-каналі.

 Її манеру спілкування можна описати кількома словами: весела, відкрита душею, її слова, ніби струни, зачіпають дитячі спогади вже у нас, майже дорослих студентів. Її мрією є створення великої кількості "Добрих маминих казок". З натхненням пише про зиму. Декілька сюжетів про зиму письменниця може створити лише за один ранок.

40 примірників уже долетіли до Конектикута прямо тоді, коли ми  спілкувалися з пані Лесею. Дещо є у Греції, Майорці, Іспанії. Казки мандрують не лише Україною, але й світом.

Броди є одним із тих міст, в які пані Лесі хочеться повертатися знову і знову. Вона радить нам читати багато книжкових новинок для розвитку мовлення, мати змогу спілкуватися відкрито і мати що сказати. Письменниця розповіла нам, що варто вірити в себе, мати підтримку:"Якщо ви маєте божевільну мрію, то обов'язково майте біля себе того, хто вас підтримує!"

 

 Ірина Бабірецька

Переглядів: 1421 | Додав: myroslav | Рейтинг: 10.0/50
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: