Вторник, 09.03.2021, 03:35
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 24 » Екскурсія у Бродівський краєзнавчий музей.
14:20
Екскурсія у Бродівський краєзнавчий музей.

                                                                                                      

                                                                                                                                           

14 листопада наша група П 13 та члени краєзнавчого гуртка під керівництвом Косовського С. В. відвідали виставкові зали Бродівського краєзнавчого музею.

Екскурсія, яка була організована та проведена екскурсоводом музею Ханаковою Н. принесла нам море позитивних вражень і емоцій, адже, де б як не в музеї, ми б дізналися про давню історію свого краю Брідщини, про археологічні розкопки та знахідки на нашій території. Надзвичайно цікавими для нас були старовинні знаряддя праці якими  користувалися наші  предки та мета їх використання. Ми зрозуміли для себе, що знання історії рідного краю – це ключ до майбутнього. Безліч туристів хочуть дізнатися щось більше про нашу землю і тому ми повинні знати багато неординарних фактів про місця у яких проживаємо. Дізнались про події, які відбувалися на Брідщині, а саме: тут проходили майже всі війни, які не обминули Україну, безліч визначних діячів народилися саме тут. Одним з них був і М. Тарнавський                          (с. Черниця), Р. Кочинський (с. Лучківці) та ін.

Захоплюючою була історія про заснування міста, ми дізнались, що до нього можна було дібратися лише одним шляхом, перетнувши брід, який сягав майже  кілометр. Саме через це і назвали наше місто Бродами.  На той час воно було оточене мурами із трьома брамами через які також нелегко було потрапити, але незважаючи на надійний захист, місто неодноразово спалювали. Зусиллями жителів  краю місто відновлювалось.

Разом з своїми однокурсниками, ми не тільки збагатилися новими корисними для нас знаннями, а й провели разом час, що для П-13 зараз є дуже важливо, адже це згуртовує нас, дає можливість ознайомитись з минулим нашого краю.

                                                                                               Студенти групи П 13

 

Переглядів: 261 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: