Воскресенье, 17.02.2019, 02:50
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Октябрь » 3 » Екологічною стежиною рідного краю
10:32
Екологічною стежиною рідного краю

    У кожного п'ятниця асоціюється з відпочинком, поверненням додому після навчального тижня. Та 14 вересня 2018 року у груп відділення «Початкова освіта», а саме: П-21, П-22, та П-23 - відбулась практика з основ природознавства та краєзнавства. Організаторами нашої практики стали викладачі природничих дисциплін та педагогіки Бродівського педагогічного коледжу.

 Протягом екскурсії нас супроводжували інтерпретатори природи відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля».

 Ми здійснили захоплюючу та пізнавальну мандрівку екологічною стежиною, що проходить на заповідній території пам'ятки природи „Триніг“.

Наші групи побачили прекрасні краєвиди та побували біля одного із витоків річки Стир, почули багато цікавих розповідей про вододіли, що проходять через Бродівщину,та про Головний європейський вододіл. Також дізнались про воєнні події Другої світової війни. Наочним прикладом були залишки фортифікаційних споруд 1944 року військ Вармахту.

 Ми з викладачами поринули в  історію багатолітніх буків-патріархів та мали нагоду побачити березу темну, яка занесена до Червоної книги України.

Вибравшись на вершину комплексної пам'ятки, гору Збараж, ми мали неабияку нагоду спостерігати за мегалітами «Камінь-кат», «Мертва голова», «Лежачий пес». Та звісно родзинку мандрівки камінь — «Триніг»,що стоїть на трьох ногах у формі лагідного звіря на однойменній вершині, що поблизу гори Збараж. На завершення пізнавальної практики милувались чарівними краєвидами села Поникви, урочища «Видри», та заповідних територій НПП «Північне Поділля».

 Поїздка була дуже пізнавальною, вона охопила невелику історію заповідника. Для студентів це неабиякий досвід у спілкуванні та поданні інформації. Ми щиро вдячні за можливість побути із природою наодинці.

 

 Віра Білозір

Переглядів: 65 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: