Воскресенье, 17.02.2019, 02:49
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Март » 4 » До нас завітала Муза
00:04
До нас завітала Муза

Уже вдруге відбулася зустріч учасників гуртка журналістської майстерності коледжу з неймовірною письменницею - казкаркою  Лесею Кічурою. Ця просто неймовірна,  енергійна жінка,  яка виховує двох прекрасних дітей,  знаходить час для того, щоб творити  диво, а саме: писати казки для малечі.

"Ці казки неймовірно теплі, затишні, ніжні та лагідні, як мамина усмішка, любов чи дотик. У розповіді Лесі Кічури поринаєш із головою, немов у чарівний світ, і насолоджуєшся цікавим сюжетом, оригінальністю задуму і майстерністю викладу. Кожна казка фантастично добра та позитивна..." - так пише про казки пані Лесі - письменниця Наталія Гурницька. І з цими словами я повністю погоджуюся, і не тільки я, напевно,  так скаже кожен, хто знайомий з цією чудовою жінкою. Цього казкового вечора з письменницею познайомилися і студенти третіх курсів відділення «Початкова освіта» та «Дошкільне виховання».

А від себе хочу сказати, що, зустрівшись з Лесею Кічурою вже вдруге, я знову переконалася: для того щоб створити казку, потрібно лише натхнення і невеличкий, як каже сама пані Леся, «копнячок від близької людини».

Збірку  "Добрі мамині казки" хочеться читати й перечитувати. Усі казки в цій збірці є правдиві і досить спонукальні. Читаючи будь-яку казку, кожен читач поринає у неї з головою, незважаючи, скільки йому років. Адже і навіть у дорослі роки потрібно взяти маленьку книжечку з казками і просто почитати, згадати приємні миті дитинства і насолоджуватися моментом.

Читаючи казки панні Лесі, задумуєшся, чи не образила ти своєю неувагою гумку для стирання, яка дуже важлива в малювальній справі; чи не обділила своєю увагою кицьку, яка сидить, гріється на сонечку і муркоче. Це казки, які вчать добру.

  Дубина Соломія

Переглядів: 127 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: